Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok/leszbikus párok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok/leszbikus párok instán?

Figyelt kérdés

Természetes, nem cicababa lányokat vagy párokat keresek, akik mindennapi életükről tesznek ki képeket.


(Khm, igen, a magány...)



2020. márc. 12. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Ajánlottak pár napja fb-s csopit, állítólag el lehet nézelődni rajta. most azon hezitálok. Hasonló okokból, mint Te meg az Insta :D
2020. márc. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Sok a komolytalan és a kamu csaj, de olyan is akad, hogy bekövet egy LMBTQ csoportban a bemutatkozód által, aztán vagy elolvassa az üzeneteid, de nem hajlandó írni, vagy egyszerűen ok nélkül letilt amikor minden fent van rólad..

Inkább mennék ösztrosokk buliba meg iylen helyekre, ahol személyesen is látod kivel is állsz szóba.

Nekem ez a tapasztalatom.


17/L

2020. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, félreértettetek. Igazából csak olyan insta oldalakat keresek, ahol bepillanthatok a leszbikus élet mindannapjaiba, mert én sajnos még nem tudom felvállalni.
2020. márc. 12. 23:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa...

"LMBTQ Mémek" vagy "LMBTQ képek"


Így keress rá! :)

2020. márc. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Julia zelg-re rakereshetsz pl

Pl o a korkulonbseg miatt egyedi eset ugymond

2020. márc. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!