Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Homoszexuális/biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuális/biszexuális fiatalok/kamaszok! Ugye a ti szüleitek nem homofóbok?

Figyelt kérdés
Ha azok, akkor nagyon sajnállak titeket. Senki nem ezt érdemli, ugyanolyan emberek vagytok, mint mindenki más.

2020. aug. 14. 00:26
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
93%

# 10 lehet hogy nem érti az egeszet és általában főleg Magyarországon aki egy picit is más a többi embertől azt idegen kedve tekintünk és lehet hogy nem érti hogy milyen a biszexualitas ...stb csak látott egy olyan dolgot amit nem tudott kezelni

Nem tudom nem ismertem az anyukadat de ha elfogadó típus akkor lehet másképp nézne a dolgokra ha elmondanád a helyzetedet egy jó anya - gyerek viszonynal nem az számít kit szeretsz egy jó anya azt nézi hogy a gyereke boldog legyen

Hogy kivel az a legkevesebb :)

2020. aug. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
91%
Én bár hetero vagyok de az egyik barátom meleg ott a szülők jól fogadtak a helyzetet :)
2020. aug. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Azt nem értem amúgy, hogy olyanok miért írnak ide, akikről nem szólt a kérdés(mármint nem te Nati7), nem csodálom, hogy nem tudják elfogadni a homoszexualitást, ha még olvasni sem tudnak!
2020. aug. 14. 01:46
 14/35 anonim ***** válasza:
90%
Nem akartam írni a kérdéshez, de annyira felhúzott a hármas válaszoló, hogy muszáj volt reagálnom.
2020. aug. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim válasza:
10%

Én valamivel bonyolultabb vagyok a biszex általános fogalmánál, ugyanis a nőkhöz vonzódom, de a férfiaktól indulok be, valahogy így tudom leírni magamat. A szüleim olyan formában homofóbok, hogy ha valakiből árad a hő, attól írtóznak, de egyébként elfogadják, ha valaki "diszkrét" meleg, de rólam nem tudják, mondhatni teljesen idegen vagyok nekik, ugyanis a fiatalabbik testvérem is majdnem 11 évvel idősebb nálam, emiatt képtelenek elfogadni, hogy én is mindjárt felnőtt leszek, mert én vagyok a kicsi, én emiatt (büntetőreakcióként) nem mutatom a valódi személyiségemet nekik.

16F


Egyébként az, hogy valaki homo-, bi-, stb-szexuális, pedofil, nem tud azonosulni saját nemével, stb. az az érintettek nagy arányában a szülők "hibája", egy ún. Ödipusz-komplexus miatt. Ez kb. 3 éves korban alakul ki, ilyenkor a gyerek szexuálisszerű vonzalmat érez ellenkező nemű szülője felé, ezt 5-6 éves korban kéne feloldani azzal, hogy az azonos nemű szülő megpróbálja saját magához is közelebb hozni a gyereket. Ha ez nem történik meg, akkor jobbik esetben bi-, illetve homoszexualitás, rosszabb esetben transzszexualitás illetve pedofília alakul ki. Velem az történt, hogy apám kissé durva, erőszakos volt, illetve nem nagyon tudta, hogy mivel én teljesen más személyiség vagyok, mint a bátyám (13 évvel idősebb), teljesen másképpen kellett volna közelednie hozzám. És emiatt nemhogy közelebb került volna a szükséges korban, hanem inkább elidegenített magától, kb. 8-10 éves koromig, nem túlzás, gyűlöltem az apámat.

2020. aug. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
#16 Bocsánat téged és még egy válaszolót kifelejtettem, nem is neked szólt, amit írtam, hanem a 3-asnak. Ti nem azért jöttetek, hogy csak belerúgjatok mégegyet ezekbe az emberekbe, akikről a kérdésem szólt, ő viszont igen.
2020. aug. 14. 01:53
 17/35 anonim ***** válasza:
94%
#17 Bocsi, de az ödipusz komplexusnak ehhez semmi köze, sem annak, hogy milyen apád/anyád volt. Arra, amit írsz egyszerűen rengeteg ellenpélda van.
2020. aug. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
79%
Gratulálok, szép provokatív kérdés és önfényezés egyben, hisz ez arról szól hogy te bezzeg milyen jó vagy.... Amúgy: normális embernek alap hogy nem a szexualitása alapján ítél meg másokat.
2020. aug. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
#18 Minden miatt, csak pont nem amiatt tettem ki a kérdést, mint amiatt írtál, de ismeretlenül könnyű ítélkezni! 🤦
2020. aug. 14. 13:43
 20/35 anonim ***** válasza:
86%

#15 nem lehet hogy azért vonzodsz a nőkhöz mert anyukad volt a jó példa apukákat meg nem szeretted ő volt a rossz példa ezért van az hogy jobban kotodsz a nőkhöz jobban megértenék de alapjáraton szexuálisan mégis inkább a férfiak iránt érzel többet

Mert akkor szerintem a férfiakat szereted csak olyat típust szeretnél magad mellett tudni aki gondoskodó szerető ( mint az anyukad ) és nem durva (mint az apukád)

2020. aug. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!