Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Homoszexuális/biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuális/biszexuális fiatalok/kamaszok! Ugye a ti szüleitek nem homofóbok?

Figyelt kérdés
Ha azok, akkor nagyon sajnállak titeket. Senki nem ezt érdemli, ugyanolyan emberek vagytok, mint mindenki más.

2020. aug. 14. 00:26
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
89%

#3

Többször elolvastam, ami írtál, és közben azon gondolkodtam, egyedül hoztad össze az irományodat, vagy fogta közben valaki a kezedet.

Az biztos, hogy te szorulsz kezelésre, nem a homo/biszex emberek. Meg merem kockáztatni, hogy semmit nem tudsz erről a világról. Az, hogy valaki vonzódik a saját neméhez (is), nem elhatározás, vagy divat kérdése. Főleg nem a liberális propaganda tehet róla. Ezt vajon honnan szedted?

A videót végig nézve sem tudtam azonosulni a nézeteddel. Nem tehetek róla, de kényszert érzek benne. De, ha az nincs benne, akkor a "megtért" férfi közel se meleg, hanem biszex. Egy meleg soha nem szexelne egy ellenkező nemű személlyel. Ha ilyennel találkozol, akkor az nem meleg, hanem biszex, erős homoszexuális beállítottsággal.

Kérlek, legközelebb tájékozódj, mielőtt hozzászólsz a meleg/biszex témához! Vagy, ha ennyire nem bírod a társaságunkat, lapozz tovább, és csillogtasd a tudásodat liberális propagandával fűszerezett szexualitásról a hetrók között.

2020. aug. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Tudja a fene
2020. aug. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
10%
Sok itt fröcsögő momentumos LMBTQ imádó linkeljen már egy hiteles kutatást, ami alátámasztja, hogy aki homoszexuális az annak is született, és soha semmit nem lehet tenni azért, hogy ez meg legyen változtatva.
2020. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 BB_ ***** válasza:
55%
Tessék 23-as: [link]
2020. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
0%
Hát erre sokmindent lehet mondani, csak azt nem, hogy hiteles kutatás.
2020. aug. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Én igazándiból bi vagyok, de a szüleim nem tudnak róla (masszívan sugárzik belőlük a homofóbia...) aztán mégis ugyanazt csinálom mint egy heteró, ugyanúgy elvégzem a munkám ugyanúgy barátkozok stb... sőt aki nem ismer eléggé az az öltözködésem-viselkedésem alapján meg se mondaná rólam, hogy bizony nemcsak a leányokhoz vonzódom.


23/F


(Tessenek csak lepontozni!!!)

2020. aug. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
68%
Aztapicsa nekem anyam homofob es ugyis elmondtam neki es nondta hogy igy is szeret de a melegeket igy se fogadja el en meg thx b@zd 😂 ugyhigy isteni egy háztartásba élni vele
2020. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
A gyereket feltétel nélkül illene szeretni, csakhát a mai világban...
2020. aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
97%
A szülőt is feltétel nélkül kénbe szeretni. csakhát a mai világban....
2020. aug. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
68%
Szülő és gyerek között van egy kis különbség
2020. aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!