Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Homoszexuális/biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuális/biszexuális fiatalok/kamaszok! Ugye a ti szüleitek nem homofóbok?

Figyelt kérdés
Ha azok, akkor nagyon sajnállak titeket. Senki nem ezt érdemli, ugyanolyan emberek vagytok, mint mindenki más.

2020. aug. 14. 00:26
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon sajnálod őket?

Nem inkább azt, hogy olyan helyzetben vannak?


Én biszex vagyok.

De egyáltalán nem voltak homofóbok a szüleim.

Sok meleg ismerösük volt.

2020. aug. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

#1 Mindkettő. Sajnálom őket, mert ilyen helyzetben vannak.


Örülök neki, hogy neked nem voltak homofóbok a szüleid. Remélem más sem bántott emiatt.

2020. aug. 14. 00:43
 3/35 anonim ***** válasza:
13%

Még szerencse, hogy a homoszexualitásról le lehet szokni. Vannak jól működő átszoktató terápiák, amivel át lehet szokni a normális, heteroszexuális életmódra. Ne hülyítsd itt az embereket a tudományosan alá nem támasztott liberális propagandáddal. A homoszexuálisoknak segítségre van szükségük, nem arra, hogy bíztasd őket a rendellenes szexuális magatartásra.


https://www.youtube.com/watch?v=G0M-m27qvS0


Van lehetőség a változásra!

2020. aug. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
83%

Tényleg segítségre van szükségek. Segítségre az életben, támogatásra, hogy mert ők a saját nemükhöz vonzódnak, nem rosszabbak. Van elég heteroszexuális ember, nem kell mindenkinek annak lennie. Írom ezt heteroként.


Mitől rosszabbak? Most őszintén, mitől? Ha a legjobb barátról kiderülne, hogy meleg/leszbikus, rád sosem tekintett "úgy", akár az életét adná érted, vagy sokat segített, rögtön hibás példány lenne, amiért a saját nemét szereti? Fenéket.

2020. aug. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Te hülye vagy, ha ezeknek bedőlsz. Nem véletlent hozzá értő tudósok végzik az ilyen kutatásokat, a homoszexualitás egy veleszületett dolog, nem lehet kigyógyulni belőle, fogadd el. Ezt utálom a homofóbokban. Vagy ha ennyire képtelen vagy elfogadni a másságot, tudod nem baj, de legalább ne szólj más életébe bele.
2020. aug. 14. 00:51
 6/35 anonim ***** válasza:
91%
#6 Gondolom te sem akarsz leszokni a pináról/f@xról, akkor ők miért is akarnának, ha azt szeretik és másnak sem ártanak vele? A homoszexualitást semmi esetre sem szabad pl. a pedofíliával egy kategóriába tenni.
2020. aug. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
89%

#3 te aztán egy homofób vagy

A homoszexualitás nem betegség !! és mindenkinek joga van azt szeretni akit nemtől függetlenül

Ez nem olyan dolog amiről le lehet vagy le kene szokni

Egy egyszerű példa ha fiú vagy próbálj bele szeretni egy fiúba ugye hogy heterokent nem kívánnad ha lány vagy próbálj egy lánnyal összejönni kivannád a másikat ?

Heterokent a válsz a NEM lenne igaz

Te tudnál változtatni ezen ?

A válasz NEM mert nem vonzódsz


A Homoszexuálisoknal ez a helyzet egy meleg srác soha nem kívánna meg egy lányt ahogy egy leszbikus lány sem kívánna a férfiakat

Miért kényszerítenek őket hogy az ellentétes neművel legyen ha akarja ha nem ahogy téged sem kényszerítenek olyan dologra amit nem akarsz

At szoktatni nem lehet senkit ahogy te sem tudod az identitasidat atszoktatni max egy szerepjátékba leszel beskatulyázva



Nem azért leszünk jó vagy rossz emberek

Attól meg hogy vki máshoz vonzódik attól meg ugyanolyan NORMÁLIS ember mint bárki más :)

2020. aug. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
92%

Én bisex vagyok

Anyum rendkívül elfogadónak tartja magát, de ha a Tvben vagy az utcán lát egy meleg pát smacizni mindig fújjog. Természetesen nem tudja, hogy már volt korábban egy barátnőm, sőt azt se, hogy bi vagyok.

20/L

2020. aug. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
92%

#10 vagyok még mindig…

Én nem csodálkozom #3 válaszán, azon sokkal inkább, hogy van aki ezt támogatja és feloróbálta pontozni🙄

2020. aug. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
86%
Mindenkinek JOGA VAN azt szetetni akit!!!
2020. aug. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!