Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, ha választani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, ha választani kéne, melyik mellett döntenétek: a lányos szexualitású fiúk vagy fiús szexualitású lányok mellett?

Figyelt kérdés

2020. aug. 18. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Lányos fiú
2020. aug. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
A lányos fiú transzit jelent?Én azt választom.
2020. aug. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem választanám
2020. aug. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Még szerencse, hogy nem kell választani. Az életre csakis fiú, de a szex jobb lánnyal.
2020. aug. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

let me be clear.

a lányos fiú csak az öltözékben és viselkedésben nyilvánul meg, vagy az ágyban is? mert ha az első kettő mellő az utolsó is bejön, akkor inkább egy fiúsabb lány. inkább azt szeretem ha valaki határozottan kinyal/megdug.

2020. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen az a lányos szexualitás?

Puncija van?

Ő van alul vagy mi frászkarika?

2020. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6-os, az egyszerű, "a lány irányítson" típusú dolgoktól egészen a szélsőségesebb "dugjon felcsatolóssal, én nem szeretném őt dugni" felállásig széles a spektrum.
2020. aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem. Ha lánnyal akarok lefeküdni, legyen úgymond lányos, ha pedig fiúval, legyen fiús. De ahogy valaki írta előttem, lánnyal jobb a szex.
2020. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a fiúsabb lány, bár jó lenne tudni, hogy ez milyen téren nyilvánulna meg :/
2020. aug. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!