Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire extrém gondolat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire extrém gondolat, hogy az első passzív anál szexnél be lennék egy kicsit rúgva?

Figyelt kérdés
Mivel nagyon félek kipróbálni, ezért úgy gondoltam, hogyha találok egy aktív partner akkor kicsit berúgnék, hogy oldódjanak a gátlásaim és félelmeim és így könnyebben meg tudnám magam dugatni valakivel.

2020. szept. 2. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
max azt mondod h alkoholista vagy és így sose unatkozol xdxdxdxdxd
2020. szept. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem te lennél az első, sokan így csinálják! A mértékére figyelj, ne legyél csont részeg!
2020. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyenem. Élvezte.:) HA akarod elérsz:)
2020. szept. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis szesz a szex előtt nem gond, oldja a gátlásokat, de ne full részeg legyél, az lelombozó tud lenni.
2020. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt mindenki iszákos ?
2020. szept. 3. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már így sráccal hogy be volt csípve. Igazándiból nekem nagyon bejött a dolog. Ha szeretnél írj kérdező.
2020. szept. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán benne lennék, hogy előtte iszunk kicsit. Azért nem részére magunkat, csak hogy oldódjon a hangulat. Közben ismerkedni, haverkodni is lehet.
2020. szept. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs vele, én az első meleg szopásnál nagyon berúgtamxd
2020. szept. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!