Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, az számotokra elfogadh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az számotokra elfogadható alku lenne, ha a srác akkor dughatna titeket popsiba, ha előtte ti is őt egy felcsatolhatóssal?

Figyelt kérdés
Ismerje meg az érzést, mielőtt ezt kéri. :)

2020. szept. 5. 11:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
17%
Ha egy férfi megengedi (akár csak a nőjének is)hogy seggbe bassza,az bizony a fiúknál is érdekelt.
2020. szept. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 orton ***** válasza:
74%

#3 Ha tabu az anál miért tettél ilyen ajánlatot? És ha titkon imádta volna a palid h megrakják őt is, akkor tényleg engedted volna csak emiatt hogy olyat tegyenek veled amit utálsz?

Kisebb wtf.

2020. szept. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
8%
Jajj de felvannak a fiucskák háborodva, ha nem más seggébe kell rakosgatni... Érdekes
2020. szept. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 orton ***** válasza:
82%

Egy férfi sincs felháborodva, ez egy hülye kérdés, amit hülye emberek hoznak fel "érvként". Vagy akkor szopnia is kéne a férfinek, csak mert leszopják?


Én eddig sose voltam olyan lánnyal aki ne szerette volna az anált és egyik se csinált belőle ilyen hülye ügyet és nem erőltetett rám cserében semmit, mint itt néhányan próbálnak ismeretlenekre. Rém egyszerű, értelmes partnert kell választani, aki ugyanazt akarja mint te. Nincs itt semmilyen univerzális egyezség, illetve szabály, illemtan a nemek között a szexben.


Rengeteg lány van aki imádja ha használják és szétkúrják mindenét, miért baj ha egy férfi is ezt szereti? Mert a férfiak nagy része erre gerjed? Te meg nem ilyen vagy? Nos ja szívás, biztos vannak más erényeid, próbáld meg azokat tökéletesre fejleszteni, én is azt teszem. Én se vagyok 180+ centi, kigyúrt, óriásfarkú csődőr, még se anyázom azokat a nőket, akik az igazán férfias megjelenéső férfiakra buknak. Fel kéne tán nőni gyermekeim.

2020. szept. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%
Simaaan.. Nincs is jobb egy formas ferfi feneknel:)
2020. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
19%

14


Ez a kérdés azoknak szól, akik próbálják a nőre erőltetni. Érzelmi zsarolással, stb. Sajnos te is, mint sokan mások nem rendelkeztek elegendő IQ-val egy ilyen egyszerű feladat megoldásához sem, mint eme kérdés rendes értelmezése. "Biztos neked is vannak nagyszerű erényeid" Vannak, emiatt ne fájjon a fejed.

2020. szept. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 orton ***** válasza:
79%

Haha, szóval ilyen ovis szinten mennek itt a dolgok nálad? :D

Egyáltalán nem irányítottad vagy a kérdező senkire a kérdést...ez a férfiakra irányult, akik szeretik az anált. És ahol felmerül egy ilyen kérdés valaki hozzád hasonló gondolkodással rögtön megjelenik fröcsögni és minden bánatát a topikra önti.

Csak azért mert te tudat alatt erőszakos, hisztis pasikat válogatsz, azért nem a világ a hibás. Senki nem fogja a te rossz választásaid miatt hibásnak érezni magát, bocsi.

1. Próbáld meg leírni egy papírra milyen férfire vágysz. 2. Igyekezz ezeket az értékeket te is teljesíteni. 3. Ilyen férfit keress aktívan és ne érd be kevesebbel. Ha ebben az is benne van hogy ne szeresse az anált, írd fel és hozd fel a témát az ismerkedés elején.

2020. szept. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
25%

Nem vonz az anál semmilyen szinten, elégge perverz vagyok de szerintem a kijárat maradjon kijárat


23f

2020. szept. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

Sok látens homi keveri a szexualitást a nőkkel, és a férfiakkal.

Kedves beteg honfitársaim. Lényegi különbség egy csók között abban rejlik leginkább, hogy férfi adja nőnek…ugyan ez igaz az intimitásuk minden pontjára. Onnntól, hogy nem a nemi szerepednek megfelelően éled ki a szexualitásod, máris homo eraktusz szivárvány színeiben pompázva értetlenkedsz a saját degenerált viselkedésed miatt🤷

2021. szept. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
24%
Korrekt, bár én utána hogy s . ggbe raktam biztos otthagynám, nem hogy megengedném az anált. Elég nagy pofára esés lenne!
2021. szept. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!