Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális lányok, nálatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lányok, nálatok az, hogy a kiszemelt fiú vagy lány szintén biszexuális, az inkább előny vagy hátrány számotokra?

Figyelt kérdés

2016. aug. 2. 16:44
 1/4 cheleste válasza:
100%
semleges
2016. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Hát, ha a lány, aki tetszik biszex, egyértelműen előny, mert lányként legalább van esélyem nála. Ha pedig srácról van szó, igazából mindegy, vagyis inkább hetero, de valójában cseppet sem zavar, hogy bi, főleg ha ehhez nyitottság is társul. Valakinél kifejezetten vonzó tud lenni, ha tudom, hogy a saját neme is tetszik neki.

17/L

2016. aug. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel :) 18
2016. aug. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen ismerkednék olyan lánnyal, aki bisex, én is az vagyok, ebből sok jó dolog kialakulhat, ha mindkét fél elfogadó és a tisztelet, figyelem, egymásra figyelés a helyén van...
2021. jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!