Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » [19/F] Azt hiszem biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

[19/F] Azt hiszem biszex vagyok. Hol érdemes partnert keresnem a kísérletezéshez?

Figyelt kérdés

Még nem merem biztosan kijelenteni hogy az vagyok, de a kíváncsiságom már egy bő éve tart.

Valaki olyat kéne találnom, aki nem bánná, ha már az első perc után visszavonulót fújnék ha esetleg nem jönne be a dolog.


Szűz vagyok. Jobb szeretném lánnyal elveszíteni, de nem ragaszkodom hozzá. Budapesti vagyok.


Légyszi magatokat ne ajánljátok.



2020. szept. 12. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Badoo-n próbálkozz,legalábbis én az ajánlom,ott amúgy is jobban szeretnének ilyeneket,mint komolyat.😬 (18/l)
2020. szept. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha vonz, izgat akkor nem csak hiszed, hanem tényleg biszex vagy, akit még visszatart az hogy nem fogadta el 100%-ban önmagát. Interneten találsz rá partnert, vagy kísérletezhetsz úgymond meleg "randihelyeken".
2020. szept. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy maga a szexualitàs vonz annyira, hogy beképzeld,hogy fiuval is jo lenne. Velem van ilyen néha, ha nagyon kivagyok, de nagyon, és nem tudok csajozni egyet, akkor màr minden jàr a fejemben. De ha csajoztam egyet, egyből hejre àl minden 26 f
2020. szept. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írj 😳
2020. szept. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy itt nem ismerkedsz... nekem semmi bajom azzal, ha akár ott helyben, a merev cerkámat elővéve mondja a partner, hogy mégsem áll készen rá. Vagy ha bedugom, és azt mondja, hagyjuk abba, nem tetszik neki. Van ilyen, én mindent megteszek, hogy jó legyen, és tisztelem annyira a másikat, hogy nyugodtan mondhat nemet.
2020. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
en is igy vagyok ahogy te kerdezö :) szerintem itt is talalhatsz ha szerencsed van. :)
2021. máj. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hotbull.hu-n, planetromeo.com-on, eropolis.hu-n próbálkozz, ott biztos lesz rá vállalkozó, aki bevezet, segít.
2021. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!