Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy tudatosítsam magamban ,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudatosítsam magamban , hogy ne kedveljem annyira a kolléganőmet?

Figyelt kérdés
Gyakran jövök zavarba, és csak mosolyogok, mikor meglátom, mégis csak kolléga, úgyhogy nem kellene így viselkednem ha a közelemben van, meg férje is van...
2020. szept. 19. 18:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben: Van egy kollégám, amolyan csoportvezető köztünk, de egyenlő félként tekint ránk. Sajnos van egy férje már kb. 20 éve, akivel nincs olyan jó kapcsolata, gyerekük nincs, azt is mondta, hogy azon sem csodálkozna, ha otthagyná őt. Amúgy ez a hölgy 42 éves én 32 éves vagyok, tehát még korkülönbség is van. Szóval még egy ellenérv ,de , hogy puhatolózzak nála. Viszont olyan kijelentéseket tesz, hogy pl. : meglát egy nőt az utcán és azt mondja, hogy nem rossz a csaj. MEg ahogy néz... , bár lehet, hogy ezt is félreértem. NEmrég kicsit megnyílt nekem elmondott olyan dolgokat, amiket csak alig pár ember tud róla. Az utolsó beszélgetésünk alkalmával kijött belőlem, hogy néha olyant érzek emberek iránt,ami számomra helytelen. ( ugyanis még nem igazán tudtam elfogadni, hogy a lányok is érdekelne, igyekeztem és talán még most is elnyomni ezt az érzést. Utána még kérdezgetett, hogy miért érzem így miért kellene bárkinek is megfelelnem, meg hogy mire vágyok, de közben meg megjött a párja... Néha azon veszem magam, mint tegnap is , hogy a melleimet nézni... A kijelentésem óta amiből nem tudom, hogy rájött-e , de kicsit zavarba vagyok és kicsit oldottam is vagyok egy részből, mert legalább valakinek kimondtam, még ha nem is konkrétan. Szóval zavarba vagyok a jelenlétében, sokat mosolygok és idegességemben viccelődök. Már párszor megkérdezte, hogy mi van velem, amire én azt válaszoltam , hogy semmi különös. Majd nem sokkal később még aznap megölelt és azt mondta, hogy nincs semmi baj, bár ezt most nem tudom, hogy mire is értette. MEg nem igazán van ott a figyelmem, ha a közelemben van, erre is rákérdezett, hogy miért vagyok ilyen kicsit elkalandozott, azt mondtam, hogy néha előfordul velem , erre ő azt mondta, hogy vele is. MEg néha mondja, hogy saját magára emlékeztetem... Ezekből még ne szűrjek le semmit, igaz? (bocsi, hogy hosszúra sikeredett...)
2020. szept. 19. 18:21
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert ha átgondolom, még ha lenne esélyem is , aminek azért a szívem mélyén örülnék, DE több okból sincs esély erre a kapcsolatra, ha meg tiszta fejjel átgondolom.
2020. szept. 19. 18:22
 3/9 A kérdező kommentje:
Tisztára vegyesek az érzéseim már, akarom meg nem is ,mivel foglalt, meg kolléga... Viszont többször mondta már , hogy mikor nevetek , mosolygok , meg zavarba vagyok a jelenlétébe, hogy ez aranyos és reméli másnap is ilyen leszek... MEg amúgy most honnan tudhatnám, hogy csak szexpartnert keres?
2020. szept. 19. 19:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Az általad leírtakból én azt érzem, hogy ő is szeretne valamit tőled. Szerintem azt várja, hogy te tedd meg az első lépést, ezért célozgat. De mivel van férje és ráadásul a kolléganőd is, nem hiszem, hogy van ennek a kapcsolatnak jövője. Úgy gondolom, hogy a legjobb, amit tehetsz, az az, hogy rákérdezel, hogy ő hogy áll hozzád. Persze nem kell egyből a lényegre térni (pl. elmondani, hogy látod, hogy gyakran néz és megkérdezni, hogy van-e ennek valami kifejezett oka).
2020. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mégis miért én tegyem meg az első lépést, mikor ő az idősebb meg gondolom a tapasztaltabb? VAgy ez hogy megy, nem értem, amúgy még nem volt komolyabb kapcsolatom, meg mindíg velem szoktak kikezdeni, nem én szoktam nyomulni :) Bár eddíg ugye nem lett ilyenekből semmi, mert igyekeztem elnyomi magamban.
2020. szept. 19. 20:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszek abban, hogy az idősebbnek kell lépnie, szerintem ez csak egy társadalmi beidegződés. Én, ha azt tapasztalnám, amit te, egy idő után kíváncsi lennék, hogy mit akarhat a másik. De te tudod. 😊
2020. szept. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jóóó, hát én is kíváncsi vagyok. :) Te hogy lépnél??
2020. szept. 19. 20:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Először is, amit leírtam, elkezdenék puhatolózni, hogy mit szeretne tőlem. Ha ködösítene, akkor ráhagynám, de ha egyenesen elmondaná, hogy mit érez, akkor emlékeztetném arra a két dologra (a férj és hogy kollégák vagyunk). Elmondanám, hogy ez nekem nem fér bele. Az, hogy férje van, még oké lehet, de csak akkor, ha etikus nyitott kapcsolatban vannak, viszont házinyúlra semmiképpen sem lövünk. Ha esetleg összevesznénk, akkor kénytelenek lennénk a munkahelyen egymást elviselni, ráadásul a beosztottja vagyok, szóval valószínűleg én szívnám meg jobban a dolgot. De amíg jóban vagyunk, addig is lehet ebből munkahelyi feszültség, hiszen velem kivételezne. Szóval én nem tartom ezt jó ötletnek, bármekkora is a vonzalom. Ha értelmes, akkor megérti ezt és meg tudjátok beszélni. Talán közösen ki is találhattok valami megoldást rá.
2020. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csókold meg.

Azt nem tudom, hogy hol, mikor és hogyan, de csókolózzatok :)

2020. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!