Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Felvállaljam a szinte teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvállaljam a szinte teljesen homofób osztályom előtt a szexualitásomat?

Figyelt kérdés
Egy ideje rájöttem, hogy biszex vagyok. Poénból két éve pár barátommal csináltam egy felmérést, hogy az osztályomból ki homofób. Az osztály 24 fős, ebből 16 ember elfogad, viszont! Az osztályom legbefolyásosabb személye, akinek mindig mindenki ad a véleményére homofób. Már csak két év van ebből a suliból, ezért dilemmázok, hogy elmondjam-e az osztálynak... Ki mit tenne?
2020. szept. 26. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Miért kéne elmondanod az egész osztálynak?
2020. szept. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Én se mondtam senkinek, hogy heteró vagyok, minek hirdessem?
2020. szept. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Mért mondanàd el. Elég baj az neked még tetéznéd azzal hogy sajnálnak vagy gyűlölnek az osztàlytàrsaid?
2020. szept. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Nézd lehet jót tenne mert ezzel kicsit közelebb hozod a dolgot, tudják archoz kötni.

Nagyon könnyű látatlanban utálkozni, rémhírek alapján.


Könnyebb lesz nem titkolódzni, meg félni hogy kiderül.


Ugyanakkor a te döntésed, mert nem tudom milyen lesz a fogadtatása.


Milyen suli? Hol?

2020. szept. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Magánügyeket nem teregeti ki az ember.
2020. szept. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Nyugodtan tessék lepontozni, de én is azt mondom, hogy vannak dolgok, amik nem tartoznak másokra. Az, hogy én kivel akarok lefeküdni, kivel fekszek le, puncit szeretek-e nyalni vagy brét szopni, az az én személyes dolgom. Semmi köze hozzá sem az osztálytársnak, sem az osztályfőnöknek, sem a boltos néninek, sem a buszsofőr bácsinak, de még igazából a családtagoknak sem feltétlenül. Már csak azért sem, mert ezek olyan adatok, amikkel akár vissza is lehet élni. Tudom, most az a divat, hogy teregessük világgá a szexuális szokásainkat (nem, nem vagyok pl. a Pride ellen, de annak nem is az a lényege...), de ez baromság. Vannak dolgok, amikhez senkinek semmi köze. Csak azoknak, akikre tartozik.
2020. szept. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha kiteregeted amgadra vess kb.
2020. szept. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Ne tedd!Ezzel az egész életed tönkre tennéd.Ez az ország nem eléggé érett

ezekhez a dolgokhoz.

2020. szept. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen alapon a bankszámládhoz való összes hozzáférési adatot és kódot is nyilvánosságra hozhatnád.
2020. szept. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!