Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol lehet olyan helyet találni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan helyet találni, ahol elfogadott a nyílvanos szex?

Figyelt kérdés

Nem swingerklub érdekel!

Feleségemmel láttunk több külföldi videót, ahol tengerparton magukat, másokat nem zavartatva szeretkeznek emberek.

Bi hajlamuak vagyunk mind a ketten.

Szeretnénk ismeretségekre szert tenni, esetleg baráti társaságokhoz csatlakozni, ahol a meztelenkedés elfogafott és akár szeretkezésben is torkollhat!

(De hangsúllyoznám a swinger klub nem jatszik!)

Hol lenne erre esély...?



#szex #Bi többes #Swinger társaság #Csoportos nudizmus #Gatlástalan szex
2020. okt. 4. 04:06
A kérdező szavazást indított:
Undorító ez!
Engem is érdekel, de tanácstalan vagyok
Rendszeresen járok/járunk ilyen összejövetelekre
37 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most az a vágyad hogy más lásson?
2020. okt. 4. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a Swinger ki van lőe akk szted hol máshol lenne ilyenre esély?

Szervezz meg egyet a parkban.

Am büntetendő, de kit érdekel nem?

2020. okt. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha az a hely ki van lőve, amit azért tartanak fenn, akkor sajnálom.

Ha egy nudista strandra mennél ki, a meztelenkedés rendben van, de a szex a legtöbbjüknek nem nyilvánosság elé való.

Ha a kettő közé szeretnél valamit, szervezz Te valamit és fogadtasd el, hogy legális legyen..

2020. okt. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A klub azért van kizárva, mert ott "ismeretlenekkel"...

Mi első sorban ezt rendszeesen, baráti alapon szeretnénk, közeles-nagyobb társasággal...

2020. okt. 4. 21:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit ti láttatok felvételről az nagy valószínűséggel Cap'd Adge volt - Európa legnagyobb nudi ÉS swinger paradicsoma :) normál nudin nem tolerálják a szexet, de még a fellációt sem.

S miben különböznek az idegen a tengerparton egy swingerben lévő idegentől? Ti tudjátok...

Egyébként próbálkozhattok baráti társaságot építeni ún. privát partikra a netről is, de majd rájöttök... A swinger erre van kitalálva, 100%-ban kamumentes, a legtöbb privát meghívó, társaság pont hogy az ott megismert emberekből szerveződik. Full külsősként ilyen társaságba nehéz bekerülni (bár nem is lehetetlen, kitartást hozzá ha a kézenfekvő megoldást nem fogadjátok el).

2020. okt. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi Gárdonyban a nem hivatalos nudistrandra jártunk ez miatt,ott newm volt ilyesmiből probléma.
2020. okt. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 sandrisbp ***** válasza:
100%
Kérdezőnek: 1. a swingerklubban is lehet ismerkedni, beszélgetni először, és nem muszáj rögtön a szexszel kezdeni. továbbá senkivel se muszáj semmit, mindenki megérti az első jelből is az elutasítást. És kialakulhatnak rendszeres szexhaverságok párok között. Sajnos a srácok közötti akciókat a legtöbb ilyen klubban nyilvánosan nem szeretik, még aki akarná is, az is inkább csak szobában.... a női biszex az elfogadottabb. 2. ha van olyan ismerős párotok, aki benne lenne veletek nyilvánosan, menjetek együtt swingerbe és nem lesz gond semmiből.
2020. dec. 31. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Thaiföldön annyi "masszázs" lány van, hogy na. Amugy a farkad előbb veszik kezelésbe, mint a hátizmaidat
2021. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön nagyon sok hely van, ahova eleve csak meztelenül lehet bemenni, bent pedíg megy a szex.
2022. márc. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, előttem író jól mondja. Én Németben voltam olyan tóparti nudin, ahol simán szexeltek ott a pléden a többi előtt. Voltak párok, de voltak 2 fiú is egymással. A bámészkodó fiúk (mint én is ) meg álló fütyivel sétálgattak. Aztán ha szerencséd volt, valaki, vagy valamelyik pár leszólított.

Először véletlenül kerültem oda, de elég sokat jártam arra,utána szándékosan ott álltam meg. (kamionoztam )

Ilyet szervezhetnél itthon is , valami jó bányatónál. NUDI &SEX

2022. márc. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!