Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért elfogadott hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elfogadott hogy egy felnőtt nő sírjon nyilvánosan? És miért nem szégyellik ezt a nők?

Figyelt kérdés

2016. júl. 31. 18:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem büszke rá, de abban a pillanatban pont, hogy nem érdekli, mert a lelki sokk/ fájdalom hatása alatt áll.
2016. júl. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Én inkább azt a kérdést tenném fel, hogy miért nem elfogadott az is, hogy egy felnőtt férfi sírjon? Miért kell elítélni és gyengének tartani bárkit - akár nőt, akár férfit - azért, mert sír?
2016. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod, ki miért sírja el magát az utcán. Egyszer egy áruházban sírtam el magamat. Teljesen a padlón voltam, minden rosszul sült el, a memóriám is elkezdett kihagyni, megijedtem, és nem tudtam visszafogni magam, kitört belőlem a zokogás. Zavarban voltam, hogy mások előtt történt, de képtelen voltam abbahagyni. Aztán szerencsére volt néhány jó barátom, akik támaszaim voltak a nehéz időben is, akik nem csak akkor vannak mellettem, amikor jól megy a szekér, és kimásztam. Kívánom, hogy soha ne kerülj ilyen helyzetbe.
2016. júl. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Mert nem az érzelem irányítja, hanem ő az érzelmeit. Ez a háttere. Legalább a sírást tudja, hamár a dühöt nem.

Érdekes hogy félni sem illik férfinak, de düh az elfogadott inkább.

2016. júl. 31. 18:33
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én alapvetően erős vagyok, de ott, akkor, ami abban az áruházban történt, egyedi eset volt. Ha valaki rendszeresen, minden apróságon elpityeredik, az már nem normális, ott már szakember segítsége kellhet, de egy idegenről nem tudhatod, hogy szakemberre van-e szüksége vagy egyedi eset és csak épp nagyon nem jött össze semmi.
2016. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

#4


Kicsit psychopata nézeteid vannak.

2016. júl. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Mert a nők érzelmesebbek mint a férfiak.


Ezt neked tényleg el kellett magyarázni? Hány éves is vagy?

2016. júl. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

"Mert a nők érzelmesebbek mint a férfiak."


De miért, a férfiaknak nem szabad sírni? Hadd szabadjon már sírni a nőknek is, meg a férfiaknak is, anélkül, hogy valami nagyokos kiröhögje, vagy lenézze!

2016. júl. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod,hogy nem-e sms-ben rúgták ki és a nyakán van egy albérlet,amit ő fizet?Egyik percről a másikra nem talál új munkát senki sem.Ilyenkor azzal foglalkozik a legkevésbé,hogy egy ilyen kis hülye leszólja,mint te.Legalábbis a kérdésedből és a válaszodból nagyon ezt szűrtem le.
2016. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne sírhatna egy felnőtt akár nő, akár férfi nyilvánosan? Nyilván nem hisztiről beszélek. Jobb ha dührohamot kap? Vagy mindig folytsuk magukba állandóan minden problémát? Persze ebből nem kell rendszert csinálni.
2016. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!