Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan reagálnátok ha apátokról kiderülne hogy szexelt már pasival?

Figyelt kérdés

2020. okt. 6. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő dolga
2020. okt. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
18 évesen biztos kiakadtam volna. De most, közel a 40-hez úgy gondolom, minden embernek joga van kísérletezni felfedezni...egy házaspár éveken keresztül nem lát mást egymáson kívül, tudod milyen unalmas tud ez lenni 10-15 év után? Szerintem sokkal kevesebb válás lenne ha az emberek kicsit nyitottabbak lennének és elfogadnák egymás vágyait és kíváncsiságát. Én elnézném a férjemnek ha egyszer előállna vele hogy ki akarja így is próbálni.....a gyerekeimnek meg erről nem kell tudnia. Majd ha elérik ezt a kort/élethelyzetet akkor a saját gondolkodásuk szerint cselekedhetnek. Nem akarom őket befolyásolni sem a perverzióinkkal, sem pedig azt sugallni feléjük hogy a szex csak egyféle lehet.
2020. okt. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó neki, ő dolga.
2020. okt. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék, de az ő dolga.
2020. okt. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem változna meg vele a viszonyotok negatív irányba?
2020. okt. 6. 23:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nővel is szexelt már - azért születem meg nemdebár? Az ő dolga, nem rám tartoznak apám szexuális szokásai.
2020. okt. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
nem változna a viszony. Van aki képes felnőtt módra gondolkodni;)
2020. okt. 7. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Bár lehet örülnék.
2020. okt. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 Hogy hogy? :o
2020. okt. 7. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!