Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tinder leszbikusoknak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder leszbikusoknak?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan oldalról vagy appról amit leszbikusoknak és biszexeknek hoztak létre?
2020. okt. 7. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Tinderen bejelölöd,hogy csak lányokat keresel...
2020. okt. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Tindernél népszerűbbet nem találsz, és ott is be tudod állítani hogy csak lányokat adjon ki.
2020. okt. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
IGEN, Her-nek hívják az alkalmazást. Én fent vagyok rajta, szerintem jó, eddig normális lányokkal találkoztam :) Be lehet állítani csomó mindent a bemutatkozásnál, többek között azt is, hogy leszbikus/biszex/bicurious (szerintem jó, hogy ilyen is van!)/pánszexuális/heteroszexuális vagy, és azt is, hogy mit keresel (monogám kapcsolat/laza valami/barátság). Én ajánlani tudom az alkalmazást. :)
2020. okt. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3as köszönöm szépen 😁
2020. okt. 18. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!