Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok esetleg biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok esetleg biszex lányok, kinek milyen élménye van a tinderrel? Van értelme használni vagy ismertek esetleg valami jobb alkalmazást párkeresésre?

Figyelt kérdés

Egy ideje gondolkozom, hogy regisztráljak e tinderre, viszont nem tudom mennyire érné meg (pl mennyi a kamuprofilos vagy van e egyáltalán olyan, aki nem csak kalandot keres). Mindenki válaszát előre is köszönöm.

18L



2019. jún. 22. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet szimpatikus lányt találni, de sokan nem komoly kapcsolatot keresnek.
2019. jún. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a jelenlegi páromat a Tinderen húztam jobbra, előtte is használtam, ki lehet szűrni, hogy ki az, aki csak egyéjszakás kalandokat keres, és vannak bőven, akivel lehet jókat beszélgetni, és komolyan gondolják. Hajrá! :) L/25
2019. jún. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is tinderen ismerkedtem meg a párommal és előtte egy másik emberrel is beszélgettem egy csomót. Az a lrnyege szerintem hogy tinderen beszéltek mondjuk fél órát és onnan az egyikőtök ugyis azt fogja mondani hogy menjetek át mss platformra. És onnan màr látod hogy kamu profil vagy sem. Nem kell aggódni. Plusz az emberek kiirják h mit keresnek. Szóval én csak ajánlom
2019. jún. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én találtam ott 2 szimpatikus lányt is, de egyik sem jött össze. Az egyikük harmadikat keresett és pasija is volt. A másikról csak képeket láttam, nagyon vonzó kisugárzása volt számomra, de miután megnéztem a lakhelyét le is tettem róla. Túl messze lakott.
2019. jún. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
en csak hulyekkel futottam össze.. tinder eléggé a külsőre megy en is csak úgy huzogattam jobbra balra amugy nem rossz de en tobb midnenkit ismertem meg amiből mem kapcsolat lett mert sok a hülye
2019. jún. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ott ismertem meg a páromat. Életem legjobb döntése volt hogy jobbra húztam :D akkor már kb fél éve tindereztem kisebb nagyobb kihagyásokkal. Ha nem pörögsz rá nagyon akkor sok érdekes embert meg lehet ismerni ott
2019. jún. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ott ismertem meg az exemet. Szóval van rá esély. Egy próbával nem veszítessz semmit. :) az viszont igaz, hogy sokan nem komolyat keresnek, meg alapvetően eléggé a külsőre megy az egész.
2019. jún. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ott ismertem meg a barátnőm, 5 hónapja vagyunk együtt, szerintem rengetegen keresnek még komoly kapcsolatot. Volt akivel randiztunk, de valamiért nem jött össze és azóta is tök jó barátnők vagyunk, persze én is beleestem abba, hogy csak egy éjszakára kellettem, de első találkozásnál leesett
2019. szept. 25. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!