Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most akkor bi vagyok vagy mi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor bi vagyok vagy mi?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt is feljött ez a dolog bennem,hogy mi van ha bi vagyok. Söt olvasgattam is utána nem keveset, ahogy nem régiben is.

Az elmúlt fél évben nagyon-nagyon sokszor feljött bennem az a gondolat, hogy lehet bi vagyok.

A fiukrol fantázilgatás az nem egyszer volt/van nálam. Kb alap ha van aki tetszik. Meg nem is egy srácba voltam belezúgva. (Volt osztálytársak. Színészek, stb.)

Természetesen egyik sem volt viszonzott. A színészek se. 😆😅

A lényeg, hogy az utóbbi hetekben nagyon megtetszett egy lány, persze nem ismerjük egymást. Messze is lakik. A csajszi cosplayes. Bár ez nem fontos. És pár napja már rendesen fantáziálgatok, elképzelem milyen lenne vele lenni. Egypárként lenni. Megcsókolni.

Volt egy másik külföldi csajszi még nyáron, aki nagyon szép volt s vonzalmat is váltott ki belőlem. De a mostani az így nagyon befészkelte magát a fejemben a napokban.

Érdekel a dolog, hogy milyen egy lány barátnő, stb. És ha nem volna olyan a külsöm amilyen, akkor lehet eljárnék szórakozni is olyan helyekre ahol lezbi/bi lányokkal ismerkedhetek. Egy egy éjszakásba is lehet belemennék csakhogy megtudjam milyen, és mi van velem, de persze ezt nem tartom jo ötletnek mert nincs szivem összetörni egy csajszi szívét. Mert honnan is tudhatnám hogy ő pontosan mit akarhat. 1 egy éjszakást, vagy egy komolyabb kapcsolatot.

Ez az egész csak példa volt. Remélem érthető.

Szerintetetek milyen a szexuális beállítottságom?

Sose volt senkim se. Erről a külsöm is tehet, de nem régiben elkezdtem tenni azért hogy olyan legyen amilyennek én akarom, egészséges.

És már kis tini sem vagyok. 18 elmúltam. Csakhogy ne azzal gyertek hogy majd ha nagy leszek megtudom. :"D

Van aki hasonlóan van/volt? Ti hogyan jötettek rá, hogy pontosan melyik nemhez vonzódtok?



2020. okt. 13. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű volt rájönni: az vonzott, akit megszerettem. Függetlenül a nemétől és az enyémtől. Az érzés győzött (meg).
2020. okt. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az vonz akirol fantáziálsz
2020. okt. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonymousreview60 ***** válasza:
Szerintem biszexuális vagy. Az egy egyéjszakás miatt meg nem kell aggódnod, mert arról senki nem feltételezi józan ésszel, hogy hú, meg ha, meg akkor ez kapcsolat (ha előtte nem ígértél olyant), hanem vagy lesz valami vagy nem. Mindenképpen érdemes lenne kipróbàlnod, hogy kiderüljön a tuti. 40FHET
2020. okt. 27. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!