Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bdsm kikötözés mélytorok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bdsm kikötözés mélytorok alázás lábfétis pisi érdekel valakit?

Figyelt kérdés

2020. okt. 24. 19:00
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Pisi engem is izgatna. Nem próbáltam még, de szívesen kipróbálnám.
2020. dec. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Akit érdekel írjon nekem
2020. dec. 24. 06:30
 33/38 A kérdező kommentje:

Komplett bdsm cuccom van


Lightosabb bdsm, kikötözés, pisi (csak zuhanyozban, kádban) izgat.

2023. ápr. 21. 20:24
 34/38 A kérdező kommentje:
Én 35 f vagyok és dom
2023. ápr. 23. 10:35
 35/38 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiu v lány?
2023. máj. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de, látom, kiemelted ismét.

Még nem válaszoltam.


Biszex pasi vagyok, 40es, férfiakkal engem a bukkake érdekelne, rám lehetne verni a spermát, többesben, arcomra, számra, és számba, bár ez csak vágy, számomra erősen bizalomfüggő pszichésen, ismernem kellene ehhez az összes résztvevőt valamelyest, és csak ha megbízom bennük, akkor lehetne szó erről. Semmilyen orvosi vizsgálatot nem várnék el.


Nem vagyok mazo, se szubmisszív, csak egyszerűen szeretek malackodni a g3civel egy szintig, és szopni is. Mélytorok nekem nem megy, és nyelni se szeretem.


Nem vágyom dom-ra. Csak szimplán udvarias aktívra, vagy unira, aki tudja az értelmes határokat, előre lehet velük egyeztetni a határokról és be is tartja velem együtt..


Anális vágyam is van, nem túl vastag pénisz belém férne.


Férfiakkal a pisi szex nekem teljesen semleges, akár lehet velem csinálni, ha jól esik, de nekem tök mindegy. Ha a partner le akar engem pisilni, és ha megbízom benne, semmi akadálya, de engem nem izgat pasival a pisiszex. Igény esetén nem jelent gondot, hogy lepisiljek bárkit, aki nagykorú, igényli, és megbízom benne együtt léthez, habár ez se izgat engem.


Szopni viszont imádok.



Mivel biszex "kateg", megjegyzem, csajjal szeretném a pisiszex egyes formáit kipróbálni, főleg a nők pisilése izgat.

márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Hát nem siettél válaszolni az biztos.
márc. 2. 14:28
 38/38 anonim ***** válasza:
Engem csak a pisi izgat,de annak minden formája.Volt is benne részem pár lánnyal és fiúval is.
ápr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!