Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férjes biszex nők, akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjes biszex nők, akiknek megengedett, hogy találnak szintén bi nőt szexkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Szóval ahol a férj engedi, akkor hogy ismerkedik a bi feleség, neten? Vagy élőben is előfordul , személyesen?
2020. okt. 26. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hármas 2nővel mindig izgalmas a férfinak. 😊😎
2020. okt. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

16 éves korom óta a barátnőm. Csak vele szexelek a fèrjem mellett. Ő is férjnél van. A férjek tudnak róla hogy összejàrunk. Èn eleve megmondtam hogy biszex vagyok, tudta mire szàmíthat nem zavarja, sőt nagyon izgatja ha részletesen elmesèlem higy mit csináltunk egymással milyen èrzés volt.

Szeretne hármast, de èn nagyon fèltékeny lennék a baràtnömre.

2020. okt. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
2! Az nem zavar benneteket amikor észreveszitek, hogy a másik lány szemlátomást nem sokkal elötte volt a férfi párjával?
2020. okt. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

3

Annál izgalmasabb. Nekem is bejön a barinőm pàrja. Azért nem csalnàm meg vele a párom mert szeretem. Ők is feszegették hogy velük hàrmasban ... de ez nem fér bele. Szeretem a párom nem csalom meg.

2020. okt. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Mert nővel szexelni nem megcsalás?
2020. okt. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a férje tudja, és megengedi neki, ezért nem, nem megcsalás. Két embernek szerintem joga van meghatározni hogy az ő kapcsolatukba mi fér bele, idegeneknek meg nincs joga felülbírálni ezt.
2020. okt. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Akarja a fene felülbírálni, csak mindig meglepődök.
2020. okt. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kinek mi.
2020. okt. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!