Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok titeket izgat ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket izgat ha a pasitok Bisex? Elfogadjátok, vagy hamár ilyen akkor nektek is jusson ki a jóból címszóval 3asban megengedett?

Figyelt kérdés
2019. jan. 28. 06:56
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
41%
Számomra nem igazi férfi aki seggbedugnak vagy ó dug más pasit.
2019. jan. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 _Vale ***** válasza:
100%
Elfogadom.
2019. jan. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
95%

Elfogadom, nálam nem ettől lesz kevésbé férfias egy pasi.

Gratulálok annak aki ez alapján ítéli meg.

2019. jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen mindegy hogy bi vagy hetero.
2019. jan. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
91%
Nekem tetszik, maga a tudat is, meg a hármas gondolata
2019. jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
91%

Ez a kérdés igazából nem arról szól hogy te mit akarnál? :D A hármasra értve.

Nem azért izgat egy fiú mert biszex vagy hetero, akkor izgat ha kedvelem, ha bejön stb. Kapcsolatnál nekem nem férne bele a hármas szex, de a biszexség nem zavar.

2019. jan. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
17%

Az egyest nem kéne megkövezni?

Mikor én ugyanilyet állítottam egy bi nőről akkor mindenki nekem esett meghogy hogyan értem ezt.

Íme főleg a 81%-os pattogott nagyon!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__biszexualitas__9..

2019. jan. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
93%

Gratuláltam neki a felfogásához. (#3. válasz) Te mit szóltál be neki?

Nem esett neked mindenki, egyedül én estem neked, és tudod hogy azért mert máshol a bi férfiakat megvéded, beszólsz annak aki férfitlannak tartja őket (helyesen szólsz be, azzal nincs gond) a nőket meg ugyanúgy nőietlennek tartod. Tök mindegy milyen okból ezt mondtad.

Védd meg a biszex férfiakat, de ne sértegesd a nőket. Vagy sértegetheted a nőket, de akkor te ne szólj be azoknak akik meg a pasikat sértegetik.

Egyébként rajtam kívül három válaszadó írta hogy elfogadja, de te foglalkozz azzal az egy bunkó, idióta első válaszolóval. Róla nem tudom hogy máshol meg szenteskedik és elküldi a f**ncba azokat akik be mernek szólni a bi lányoknak, itt meg szidja a pasikat, ha kiderülne ugyanezt csinálnám vele is.

Nálam továbbra is ugyanolyan ember a biszex férfi mint a biszex nő, nem teszek különbséget, és sem az összes biszex férfit nem általánosítom, sem az összes biszex nőt. Ami rólad nem mondható el.

Amúgy tegnap mintha azt tanácsoltad volna hogy hagyjam abba a vergődést, most ki vergődik?

2019. jan. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
92%

És az nem jogosít fel arra hogy beszólj a bi nőknek hogy őket kevesebb bántás éri mint a bi pasikat. Eleve sokan tök normálisan állnak a bi pasikhoz, csak teljes mértékben figyelmen kívül hagyod. Amióta vitatkozol velem sok kérdést belinkeltem, ahol egy csomó elfogadó válasz érkezett, itt is négyen vagyunk ilyen lányok, vagyis duplaanyian mint amennyien nem.

Ennyi erővel a leszbikusok akik napi szinte kapják a pasiktól a "majd én kigyógyítalak a leszbikusságból nem vagy te leszbi csak nem szexeltél még velem" típusú kommenteket, ők is elmehetnének meleg pasikhoz hogy " nem is vagytok melegek próbáljátok ki a puncit rájöttök mennyivel jobb"

Most hogy ezt így leírtam milyen igazságtalan nem? Miért van az hogy hetero pasik nem bírják elfogadni ha valaki csak a nőkhöz vonzódik, egyesek képesek agresszívan is viselkedni ha nemet mond nekik egy nő. Milyen igazságtalan hogy a hetero lányok meg elfogadóbbak a melegekkel szemben. Ezért most arra teszem fel az életemet hogy szétosztom a melegeket hogy nőkkel dugjanak. Folyamat szekálni fogom őket mint ahogy a pasik a leszbiket. Persze tudom hogy nem minden férfi ilyen, de elég sokan szóval ezt ráhúzom mindegyikre.

(irónia)

2019. jan. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 _Vale ***** válasza:
89%

#7 válaszoló

Semmi értelme ilyenekbe belekötni, nagyon csőlátásuk van, csak neki állna feljebb és még sértőbb dolgokat mondana. Én csak sajnálom az ilyeneket, lehet megismer egy tök jófej srácot, de megtudja róla hogy biszex és kidobja. Hát az ő baja, lehet utána összejön egy sráccal aki lehet hogy hetero de amúgy meg egy erőszakos vadbarom, egy édes pasit meg eldobott. Most mondtam valamit.

Ha minden alkalmommal elkezdtem volna vitatkozni valakivel, ha sértőt hallok a melegekről/ biszexekről/ leszbikről már nyugtatókat kéne szednem. Ha foglalkoznék az utálkozókkal már lehet hogy depressziós lennék, utálnám magam.

2019. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!