Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ettől most minek számítok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől most minek számítok?

Figyelt kérdés
21/L Nemrég szakítottunk a pasimmal és mindigis ugy voltam vele,hogy érdekel,felizgat a női test. Ezert ugy dontottem hogy ki akarom probalni lannyal,mert hat egyszer elunk,tudni akarom milyen. Ez csak szimpla kivancsisag lehet vagy idovel atfordulhat leszbikussagba/biszexualitasba?😃 valamint ha valakinek vannak tapasztalatai vagy tanacsai ezzel kapcsoatban az ne tartsa magaban,elore is koszonom:D

2020. nov. 12. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kíváncsiság e, vagy több, akkor fogod megtudni, ha ténylegesen kipróbáltad.
2020. nov. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az #1-es írja nem tudni előre... bár nagyobb az esély hogy biszex maradsz és hol ebbe az irányba, hol abba az irányba húz majd el jobban a dolog, ld. Kinsey-skála, te valahol középtájon vagy csak eddig még nem élted meg. Majd az elkövetkező időszak, a tapasztalatok, élmények fogják pro vagy kontra mozgatni valamelyik irányba.
2020. nov. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
egyet értek az előttem szólókkal, azt még azért hozzá tenném hogy ne félj kipróbálni, max rájössz, hogy mégse tetszik. Engedd el magad és élvezd az életet. én ezt javaslom. Főleg egy szakítás után. Nálam ez bevált.
2020. nov. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Valószínű biszex vagy. Ha teljesen hetero lennél, meg sem fordult volna a fejedben. Ha kiprobalod, majd érzed folytatni szeretnéd, vagy ennyi volt.
2020. nov. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha hetero lennél, nem izgatna fel a női test
2020. nov. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Heteró nő bele se gondol olyasmibe, hogy milyen lenne lánnyal, ha bele is gondol, undorodik tőle, tehát addig el se jutna, hogy felizgatja a női test. Ezért nincs olyan, hogy kiváncsi heteró. Olyan viszont lehet, hogy kiváncsi biszex, az már a te dolgod, hogy megéled-e a vágyaidat. Ha nem éled meg, és magadba folytod sem leszel heteró, csak simán az éned egyik felét éled ki. Innen következtetsz, hogy mi vagy...
2021. jan. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!