Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Domináns vagy szexben játékos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns vagy szexben játékos lányok - srác nővé nevelése, mint szexjáték?

Figyelt kérdés

Lányok, ti hogyan, milyen lépések mentén csajosítanátok el egy srác szexualitását, ha ilyen játékra kerülne sor?


Olyan lányoktól kérdezem, akiknek tetszik az ilyen.



2020. nov. 17. 11:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Még most sem érted? Ha egy bi nő nőre vágyik,akkor keres egyet,nem pedig egy férfit nevel azzá. Nem a ruhától,vagy a f@rtúrástól leszel nő. Ha pötsöd van férfi vagy!
2020. nov. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A félreértések elkerülése végett nem biszex, hanem domina/domináns lányoktól, nőktől kérdezem.

A kategóriaválasztás kényszerű volt, mert azért ez nem full hetero.

2020. nov. 17. 12:01
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Az csak egy játék,amire megkéred,vagy fizetsz érte. Nő erre nem vágyik,akkor sem ha domináns. Akkor élvezi,hogy ugráltathat,alázhat,szívathat egy férfit,de nem akarja nővé tenni,mert pont ez a lényeg, h férfival tegye. Ha nőt akar,azzal lesz kapcsolata
2020. nov. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért erről az érintett nőket is kérdezzük meg.
2020. nov. 17. 12:10
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Sokszor meg lett már ez kérdezve,nagy százalékban elutasítóak
2020. nov. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán a nők 3%-a vevő rá.
2020. nov. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne játssz az agyad! Már ezerszer megkérdezted az érintett nőket.
2020. nov. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Elárulom, hogy legalább még 2 ember van, aki az elmúlt 1 hónapban rajtam kívül ilyen kérdést tett fel.

Azért nem engem igaz ez egyedül az országban. :)

2020. nov. 17. 13:10
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem az elmúlt egy hónapról beszélek. Valaki évek óta folyamatosan újra meg újra megkérdezi. Van többszáz ilyen kérdés. Lapozz vissza.
2020. nov. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a baj hogy nem itt fogsz erre találni... plusz én dom vagyok de egy szolgának se írnék ha lépésenként stb akarná tudni mi lesz és hogy. Megbeszéljük mi a tabu és a menekülőszó aztán megy a dolog.
2020. nov. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!