Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk! Ti láttátok már más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti láttátok már más péniszét félmereven vagy mereven nyilvános helyen? Öltözőben vagy tusolóban, piszoár előtt, nudista strandon előfordul ilyen? Ha igen, akkor hogyan történt, vagy kukkolás volt?

Figyelt kérdés

2020. nov. 19. 16:47
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Koliban én is sokat láttam így is, úgy is
2020. dec. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
93%

Egy szép nagy vastag merev farok, még egy férfi fantáziájàt is megmozgatja, nincs ebben semmi különös.


A nők is megnézik az utcán a feltűnően nagyon csinos hölgyeket. Nincs ebben semmi probléma.

2020. dec. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
usziban, strandon igen.
2021. jan. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
90%
Pár focis sapattársamét. Ők is látták így az enyémet. (Gyakorlatilag csak így látták.)
2021. jan. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
84%

Tavaly február elején Hajdúszoboszlón voltunk, A Férfi öltözőben vagy 6 -tan öltöztünk át!

Volt két fiatal srác aki ott öltözött át(olyan 24-28 évesek lehettek) Teljesen meztelenek voltak de a fürdőruhát nem siettek felvenni, beszélgettek, és a telefont nézegették, közben néha néha megfogták a farkukat, és mind kettőnek kezdett keményedni, de úgy fordultak, hogy akik öltöznek azok lássák.(Az egyik szőke és borotvát oly 17cm farka volt a másiké is szép formás volt de nyírt)

Hát akik öltöztünk mind „lelassítottuk” az öltözést: A mellettem álló 40 srác farka igen csak keményedett. Néhányszor rám nézett, elmosolyodott amint látta, hogy engem sem hagyott hidegen a látottak. Volt egy apa és fia ,(50év és 30 év körüliek) hát azok sem siettek!

ez kb 5 percig tartott, majd a srácok felénk fordulva vették fel a fürdőcuccukat!

Mi is elindultunk lefelé a fürdőbe, a srácokat a lányok várták, minket meg a feleségeink.

A 40 -es sráccal és feleségével később beszélgettünk.

2021. jan. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim válasza:
90%
Láttam már tusolóban merev péniszt az enyém is szokott állni. Privi jöhet.
2021. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
89%
Uszodában,strandon láttam már.Az enyém is mindig meredezik zuhanyzás közben
2021. febr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Igen láttam, és semmi érdekes nem volt.

Együtt tusoltunk le, és el kezdett neki is és nekem is állni egy kicsit.

Meg amikor egy egész csapattal tusoltam együtt, ott senkinek nem kezdett el föl állni.

2021. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit más helyzetben. Iskolaorvosnál harmasával mentünk be és egyik osztálytársamnak felállt amikor megnézte az orvos. Elég kínos volt, nem is beszéltünk róla.
2021. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Táborban volt hogy haverommal együtt mentünk el zuhanyozni és amikor beszélgettünk a csajokról merevedésünk lett és szemügyre is vettük egymásét.

Amúgy kollégiumban elég gyakori a félmerev vagy merev pénisz a zuhanyzóban.

2021. márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!