Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk! Ti láttátok már más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti láttátok már más péniszét félmereven vagy mereven nyilvános helyen? Öltözőben vagy tusolóban, piszoár előtt, nudista strandon előfordul ilyen? Ha igen, akkor hogyan történt, vagy kukkolás volt?

Figyelt kérdés

2020. nov. 19. 16:47
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
nekem is fel szokott állni hanem egyedül zuhanyzok
2021. máj. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

Láttam már minden állapotban farkat. Koli zuhanyzóban illetve öltözőben elég sok farkat látni a lankadttól a merevig. Van amikor piszoárnál is oldalra pillantok kinek mije van. Én sem szoktam takarni, nekem is sokszor megnézték már. Embere válogatja ki mutatja és ki nem így simán vannak olyanok is akik álló farokkal kifelé fordulva zuhanyoznak, volt akit éppen élvezés közben láttam meg.

De előfordult már merevedésből közös hokizás is szóval ha valaki sokat van ilyen helyeken valamit biztosan látni fog.

2021. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
83%

15-ös, az ilyen válaszok miatt vagyunk itt :)

Amúgy igen, kondi zuhanyzóban.

2021. máj. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Szia 23-as!


szia a 15.ős vagyok!Nem értem a válaszod:

"15-ös, az ilyen válaszok miatt vagyunk itt"

mire gondolsz?? Mi rosszat csináltam, csináltunk??

2021. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Husikám.


Semmi rosszat nem csináltál Sőt.

Közös hoki, élvezés a zuhany alatt, stb.

Jó dolgokat írtál. Ezért vagyunk itt.

Én nem a 23 vagyok, de én értem, hogy ő mire gondol.

Nyugika. Semmi rosszat nem írtál.

2021. máj. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Szia 25-ös

Köszönöm bíztató válaszod!

2021. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam minden nap a munkatársaimét műszak végén amikor tusoltunk.
2021. jún. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Koliban elég sokat láttam, volt amikor verés közben jöttek be zuhanyozni. Ugyan a verést abbahagytam, de a szemközti tükörből láttam hogy nézte a srác az álló farkamat, utána folytattam a verést, de ő nem csatlakozott, de nézte
2021. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
81%

Egyszer a konditerem öltözőjében zuhany után levette magáról egy kb. 30 éves srác a törölközőt. Hogy fel tudjon öltözni. Én ültem a padon. Véletlenül pont felé fordultam. kb. 2-3 méterre pont a szemem előtt volt a félmerev, borotvált farka. Ez a kép örökre belém égett, annyira szép volt.


Nem mertem, nem is akartam bámulni. Ösztönösen elkaptam a szemem onnan. Arra gondoltam, hogy mennyire jó lehet a barátnőjének. És, hogy mit tudna tenni az én barátnőmmel vele. Szép volt, na.

2021. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 manly ***** válasza:
100%
Igen, nudi vízparton.
2021. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!