Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit szeretnek egymásban a nők?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek egymásban a nők?

Figyelt kérdés
Mernétek részletezni, hogy mivel és hogyan szoktátok ugratni egymást, vagy heccelni egymást estére?

#nők, lányok, leszbikus brigád
2020. dec. 9. 16:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/120 anonim ***** válasza:
90%
Mert azt hiszed leírsz valami igazságot, valójában meg mindenki szakad a nevetéstől, aki elolvassa amit írsz.
2020. dec. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/120 anonim ***** válasza:
85%
Neked halvány lövésed nincs a női nemről. Nem tudom mennyi idős vagy, igazából nem is érdekel, de sokat kell még tanulnod a nőkről. Amíg ilyen a hozzá állásod a nőkhöz, ne is reménykedj, hogy lesz akár csak egy egyéjszakás kalandod.
2020. dec. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/120 anonim ***** válasza:
82%

A nők hangja, mozdulataik, testük. Igazából gyönyörűek a nők kívül és belül is. Tehát mindent lehet szeretni a nőkben nőként.


Ui. Nem "rendeltetésellenes állapot".

2020. dec. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/120 A kérdező kommentje:
22: Hozzájuk pénz kell. És akkor hidd el, hogy tanítják ők magukat.
2020. dec. 10. 11:23
 25/120 anonim ***** válasza:
86%

Aki csak a pénzre hajt az egy r*banc. De vannak normális nők is. Mint ahogy pasikból is vannak normálisak, meg olyanok akiket elkerülnek a nők. A megnyilvánulásaid alapján te nem a normális pasik táborát erősíted.

Valamilyen szinten amúgy igen, mindenkinek fontos a pénz. Pl egy tesze tosza férfi, aki a szüleivel él, nincs egzisztenciája, stabil munkahelye, rinyál a gyakorin stb. nyilván nem fog kelleni egy nőnek sem. Mint ahogy neked sem kéne egy elkényeztetett fruska, akit apuci tart el, és nem dolgozott életében 5 percet, úgy a normális nőknek sem kellenek a semmirekellő férfiak. De ez nem egyenlő azzal hogy milliomosnak kell lenned. De gondolom könnyebb erre fognod, mint változtatnod magadon. Első lépésként például ne beszélj ilyen lekezelően a nőkről, mert ha élőben találkoztunk volna, lehet hogy pofon váglak az általánosítás miatt.

2020. dec. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/120 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló!


Elhiszem, hogy nem tetszik a kritika. Nem csak valamilyen szinten fontos a nőknek. Hanem az alapján választanak. Az az első. Mindenhol próbáljátok betenni a lábatokat oda és olyan férfihez, aki mellett nem kell dolgoznotok.

Stb, stb. Inkább vagytok egyedül, minthogy legyetek valakivel. Hiszen úgy vagytok vele, ha már nincs érdek, akkor elvagytok ti egyedül is.


Az elmúlt 30 évben megváltozott a női társadalom és ezt a velejéig romlott, haszonleső színvonalat követitek.

2020. dec. 10. 15:07
 27/120 anonim ***** válasza:
87%

“Elhiszem, hogy nem tetszik a kritika“


Nem vettem magamra. Mert undorodok az érdekdolgoktól. A munkám is szeretem és sosem hagynám ott azért hogy egy pasi eltartson. Ha hiszed ha nem. Hányok az ilyen dolgoktól. És nem én vagyok az egyetlen ilyen nő. Undorító ez az általánosítás.


“ezt a velejéig romlott, haszonleső színvonalat követitek”

Még jó hogy a pasik egytől egyik mind tökéletesek. Ja nem. De hajtogasd csak tovább a felfogásodat, ha azt akarod hogy tényleg ne álljon szóba veled egy nő se.

2020. dec. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/120 A kérdező kommentje:

Nem kell hajtogatnom, tudja mindenki , hogy az érdekek vezérelnek benneteket. Ha ez nem így lenne, akkor ilyen kérdéskörök és világban zajló problémák sem lennének. Nem ezért nem állnak szóba, ha nem állnak szóba....

Tudom, hogy most jó erre ráfogni.

2020. dec. 10. 15:41
 29/120 anonim ***** válasza:
87%

Sajnálom ha ilyen keserűen látod a világot. De az a baj hogy így nagyon boldogtalan leszel. Érdekes, én mindig próbálok pozitívan tekinteni a világra, és hasonló emberekkel vagyok jóban. Mert igenis léteznek rendes emberek. Nők és férfiak közt is. A te döntésed hogy kikkel veszed körbe magad. Ameddig ilyen utálatosan viselkedsz, és arra vesztegeted az időd hogy itt panaszkodsz, addig elfogod taszítani magadtól ezeket az embereket.

A haszonleső pitcsákat én se bírom. De nem is foglalkozok velük csak elkerülöm őket.

Viszont csomó olyan lányt ismerek akik céltudatosak, tanulnak, szorgalmasak, dolgoznak, és saját maguk akarnak elérni valamit, és mindent meg is tesznek ezért. Azt meg kifejezetten megalázónak érzik, hogy egy pasi tartsa el őket. Az ilyen lányok viszont rád se fognak hederíteni, amíg ilyen szánalmasan viselkedsz.

2020. dec. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/120 A kérdező kommentje:
Persze én viselkedek szánalmasan. Az igazság tudom fájdalmas, de ha az x y nő normális lenne, akkor nem ilyen lenne a világ. Ti nők mindig megakarjátok magyarázni a számotokra kínos dolgokat. Ez a pozitív világra tekintés jó duma, még értelmesnek is látszik. Csak egészen addig, amíg az érdekek vezérlik a nőket, addig ez hiába való. Annyiból jobb NEM leírni a negatív dolgokat, hogy azok terhelik valamilyen szinten az idegrendszert és nem egészségesek. Könnyebb lenne elfogadni a tényt, hogy ilyenek a nők és próbálni meggazdagodni, hát persze! És nem írni ilyenről, amit tud mindenki.
2020. dec. 10. 16:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!