Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit szeretnek egymásban a nők?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek egymásban a nők?

Figyelt kérdés
Mernétek részletezni, hogy mivel és hogyan szoktátok ugratni egymást, vagy heccelni egymást estére?

#nők, lányok, leszbikus brigád
2020. dec. 9. 16:09
 71/120 A kérdező kommentje:
Ki a troll?
2020. dec. 10. 18:47
 72/120 anonim ***** válasza:
83%
Senki...
2020. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/120 anonim ***** válasza:
83%
Nem olvastam el ezt a 70 oldalt, de a kérdésre a válasz; irtó szexik a nők és jó velük a szex.
2020. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/120 anonim ***** válasza:
71%

Ugyan a nőknek tetted fel a kérdést, én meg pasi vagyok, de ez téged ne zavarjon.

Azt írtad valamelyik sirámodban, hogy a nők pénzéhesek, vagy leszbikusak. Ki kell ábrándítsalak! Nem csak ez a két "kategória" képviseli a női nemet.

Tekintsünk el attól az apróságtól, hogy valószínű, hogy sokkal idősebb vagyok nálad, és maradjunk azon a szinten, hogy pénz és leszbikusság. Kezdem a másodikkal. Az emberiség kis hányada az, aki csak a saját neméhez vonzódik. Egy másik részük két kapura játszik, azaz biszex, de ez a kettő még mindig a "kisebbség" a heterókhoz képest. Ergo, a nők többsége hetero! És itt érkezünk el a pénzhez.

Soha nem voltam, és most sem vagyok egy pénzeszsák. A pénzeszsákságra esélyem sem volt soha. Ehhez az utolsó mondathoz csak annyit, 32 éve rokkant, mozgáskorlátozott vagyok. Ennek ellenére mindig volt/van mellettem NŐ, így nagybetűvel. Barátnő, aztán feleség, akitől a gyerekeim születtek. És se a barátnőim, se a feleségem nem a vastag bankszámlám miatt volt velem sohasem.

Valamit te csinálsz rosszul, de nagyon!

Nem azt mondom, hogy elég a hódításhoz egy olyan üres zseb, amiben a templom egere is éhen halna, de nagy vagyon se kell. Persze az gáz, ha az első alkalommal már te hívhatod meg magad a nővel az első utatokba kerülő presszóba egy kávéra. Ezt egy nő se fogja tolerálni! De később, ha már kialakult köztetek valamilyen kölcsönös vonzalom, működni szokott az anyagiak terén is a kölcsönösség. Nekem eddig bejött. Hogy idáig eljuss, természetesen kell némi tőke, amit munkával megszerezhetsz. Rinyálással nem!

Ami még feltétlenül szükséges, az a kedvesség, a figyelmesség, és, hogy veled egyenrangú félként tekints a nőkre. Ne azt lásd bennük az első közösen elfogyasztott kávé után, amit te fizettél, merő udvariasságból, hogy a pénzed kell csak nekik.

Próbálj meg EMBER lenni, ne csak egy rinyagép, és EMBERKÉNT tekinteni a nőkre, ne csak egy pénzszivattyúként!

2020. dec. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/120 A kérdező kommentje:

"' én meg pasi vagyok, de ez téged ne zavarjon."


De zavar.


Könnyű a gép elől ugatni kispofám.


" De később, ha már kialakult köztetek valamilyen kölcsönös vonzalom, "


:):).

2020. dec. 11. 15:41
 76/120 anonim ***** válasza:
100%
2020. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/120 anonim ***** válasza:
83%

#75

Tisztázzunk valamit!

Nem vagyok a kispofád, és nem ugatok! Nálam a kutya ugat az udvarban, ember soha.

Nem elég, hogy egy rinyagép vagy, mellé szemtelen is. Nem kicsit, NAGYON!


Azt nem tudom, hogy mi olyan vicces a számodra a tőlem idézett mondatomon, de az, hogy vicces a számodra, csak azt bizonyítja, hogy fogalmad sincs arról, hogy mi a párkapcsolat lényege, és az hogy működik. Sokat kell még tanulnod a párkapcsolatról, a nőkkel való bánásmódról, az udvarlásról.

Hogy segítsek, az első fejezetet leírom neked. A nő nem egy használati tárgy, és főleg nem "csak egy b@szógép", akit használsz egyszer, és azzal kész. Ugyan az utóbbira vannak példák, őket hívják prostiknak, akik pénzért szexelnek. De képzeld el, a pénzért még ők is elvárnak némi tiszteletet. Legalább annyit, hogy emberszámba veszed őket, és nem csak úgy tekintesz rájuk, mint egy tárgyra.

2020. dec. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/120 anonim ***** válasza:
91%

#77

Hagyd a p*csaba! Csak egy troll a kérdező. Kb mintha a falnak magyaráznál olyan. Nincs értelme.

2020. dec. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/120 A kérdező kommentje:

75: Kispofám! Neked semmiről nincs fogalmad. Az itt a probléma.


Hogy a nő valójában micsoda, arról neked akkor lenne fogalmad, ha egyszer kinyitnád szemed. Pénzhajszoló , gyarló figura, akinek Dubajban a golflabdát is fellőtték a valagába. Ez itthon sincsen másképp, nyugodj meg. A különbség annyi, hogy itt nincs annyi ANYAGILAG keresnivaló, amiért igazán megnyílnának a nők.

2020. dec. 12. 09:56
 80/120 anonim ***** válasza:
100%

Senki

Ne

Kötekedjen

Vele

Teljesen

Zakkant

!!

2020. dec. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!