Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Extrém elképzelés lenne az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrém elképzelés lenne az ha teljesen tapasztalatlan szűz bi férfiként többesben próbálnám ki az anális szexet két aktív férfival?

Figyelt kérdés

Én szűz vagyok még ilyen téren, tehát még egyáltalán nem voltam férfiakkal egyáltalán.


Nem dugott meg senki és még én sem szoptam le senkit.


De izgat a gondolat, hogy milyen lenne egy férfival dugni viszont láttam hármas szexet a neten ahol két aktív dugott és szopatott egy passzívot, és ez nagyon felizgatott.


Jó dolog lehet első alkalommal egy szűz passzívnak két aktívval próbálkozni?


Úgy képzeltem, hogy ameddig az egyik dugja a seggem közbe a másikat szopom, és utána cserélnek, mondjuk a másikat meglovagolom és közben az elsőt szopom addig.


És partnert meg mondjuk a Magnum szaunába keresnék hozzá.


Szerintetek jó ötlet?



2020. dec. 12. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ujjaztad mar magad? Mert az en pasim is vagyik ilyenre de nagyon faj neki ha a segge csak ujjazva van
2020. dec. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

persze ujjaztam már meg magam

és kipróbáltam műpénisszel is

utána néha egy kicsit kellemetlen érzés de csak 1-2 óráig


de miközben csináltam, mindig el tudtam élvezni

2020. dec. 12. 14:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Először egy pasival legyél. Remélhetőleg olyannal aki odafigyel rád.
2020. dec. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekes felállás lenne, amely érdekelne engem.
2020. dec. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy jó ötlet. Először jobb egy farokkal kezdeni,mert kettőre nem fogsz tudni odafigyelni,és még elélvezni is.
2020. dec. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az #5 írja. Először ismerd meg az érzést, milyen az, ha leszopsz egy pasit, és/vagy megdug. És, ha már van gyakorlatod, és élvezed a szexet, akkor gondolkodj a többes szex lehetőségén.
2020. dec. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!