Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 30-50 közötti férfiak, gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-50 közötti férfiak, gondoltatok már ilyesmire? Hogyan képzelitek el?

Figyelt kérdés

Uraim! :)


Arra lennék kíváncsi, hogy el tudnátok-e képzelni bármiféle kapcsolatot, egy 20 év körüli lánnyal? Feltételezzük az egyszerűség kedvéért, hogy nincs a képben feleség és 8 gyerek, szóval tulajdonképpen szabad az út az együttléthez. Mit várnátok el a nőtől? Hogyan képzeltek el egy ilyen kapcsolatot? Komolyan tudnátok venni, vagy csak szórakozásból lennétek a hölggyel? Felvállalnátok mások előtt? Zavarna, hogy a másik tapasztalatlanabb nálatok?

Természetesen egy fiatal nőre gondolok partnerként, akinek van saját véleménye, tisztában van a céljaival, és azzal, hogy merre felé tart az élete, határozott, és nem könnyen befolyásolható, tehát már nem egy naiv kislány.

Pillanatnyilag nem vagyok részese ilyesminek, de mindig az idősebb pasikhoz vonzódtam, és most úgy gondoltam, hogy kiderítem mik az elképzelések ebben a témában, egy férfi szemszögéből! Minél részletesebb válaszokat, véleményeket szeretnék kérni a kérdéseimmel, és akár az egész témakörrel kapcsolatban is! :)

((Zárójelben megjegyezném, hogy a bunkóságot viszonylag nehezen viselem, tehát megkérném azokat, akik csak ilyen módon tudnak megnyilvánulni, hogy hagyják figyelmen kívül a kérdésemet! Köszönöm!))



2015. febr. 26. 20:21
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
15%
Te is olyan vagy mint a többi. :D
2015. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
34%

Ennyit látok:


Szerintetek összejöhetnék azzal az idősebb pasival?

2015. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

A többiről nem tudok nyilatkozni, mert nem olvastam utána a témának( itt legalábbis).

És pillanatnyilag nincs kiszemelt pasi, ha lenne nem vacilálnék, engem csak a másik nem hozzáállása érdekelne.. :)

2015. febr. 26. 20:25
 4/40 RRR ***** válasza:
100%

gondolom ,ha "beleszerelmesedik" a férfi akkor semmilyen akadály nem lesz,nem lehet


volt-van-lesz ilyenre példa

de persze csak szórakozni,villogni akarókra is ráfuthatsz

2015. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Ja igen: voltam már együtt nálam jóval idősebb férfival (!), az ő hozzáállását már ismerem, de egy ember elképzelései alapján nem vontam le messzemenő következtetéseket. Azért kérdeztem, mert érdekel mások véleménye is!
2015. febr. 26. 20:36
 6/40 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert jelenleg nekem is idősebb férfi udvarolgat
2015. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más lesz a véleménye. Szóval hiába írják itt meg, ha összefutsz valakivel ő attól még lehet totál más.
2015. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon érdekel ez a téma, nagyon hasonló vagyok hozzád, kedves Kérdező!

Természetesen férfija válogatja, hogy mik az elképzelések, vélemények minderről, de azért egy "alapot" kaphatunk, ha minél többen válaszolnak.

2015. febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
45%

Sok korkülönbség esetén még ha semmilyen zavaró tényező nincs szerintem akkor se lehet igazán hosszú kapcsolat.

Sok más negatív dolog közrejátszik mint közös programok eltérő érdeklődési kőr,baráti kőr stb....

Az idő múlásával ugye nem kell leírni mennyire fog nőni a korkülönbség miatti ellentét,kontaktus.

Tehát mindenképp csak egy rövidebb kapcsolatról beszélhetünk.

2015. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Sztem ez nagyon egyentol fugg, en utalom amugy is az altalanositasokat, mert olyan, mint horoszkop.
2015. febr. 27. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!