Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A legtöbb lány a passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lány a passzív biszex srácokat miért tekinti gyakorlatilag melegnek akkor is, ha a srác érzelmileg kizárólag a nőkhöz vonzódik?

Figyelt kérdés
Lányok, miért?

2020. dec. 13. 21:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Nálam ha valaki egy másik férfi seggében kurkászik, az meleg. Tökmindegy milyen címkét aggat magára.
2020. dec. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
"érzelmileg kizárólag a nőkhöz" Akkor miért tartja oda a s eggét egy kaninak? Pénzért?
2020. dec. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
Mert az nem férfi aki f*szra vágyik.
2020. dec. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%
Nem akarok olyan pasit, aki más fiúknak pucsít.
2020. dec. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudok férfikènt tekinteni rá. Egy férfinak az ánusza tabu, és nem vágyik arra hogy pèniszt szopjon.

Az aktivakkal ugyanez a helyzet. Nem férfi.

2020. dec. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Aktív vagy passzív ilyen szempontból szerintem lényegtelen ugyanakkor nem feltétlen zavar ez a dolog csak legyen hűséges.
2020. dec. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

6

Erre a biszex pasik képtelenek. Csak idő kérdése és hiànyozni fog neki a fasz.

2020. dec. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

Lehet ez csak az én fejemben él, de ha én passzív félre gondolok, mindig egy femininebb alkat jut eszembe.

Lehet ez nem minden nőnek a zsánere..

2020. dec. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A parom biszex. Amire nekem kellett rajonnom maskepp sosem arulta volna el. Passziv szerepet kedvel, es erosen erdeklodik a noi identitas/let/elvezet irant, ugyhogy emiatt azert van némi aggodalmam. De csakis emiatt. Egyelore nem tudom, hogy erzelmi reszben ez nala hogy van.
2021. ápr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%
Most komolyan... Egy biszex pasi nem való hetero pàrkapcsolatra ,se fèrjnek se apànak. Egy nö soha sem bízhat meg benne. Nagyon sajnàlom ,de ez az igazsàg. Egy fèrfi ès egy nö kapcsolata a bizalomra ès erkölcsre kell ,hogy èpüljön. Persze most mondhatnàd ,hogy egy hetero pasi is megcsalhatja a felesègèt. Jaja, de nem szorul ökölbe az ember lànyànak a gyomra minden "este sörözök a haverokkal" mondatnàl. Nem kell figyelni minden apró jelre. Ne haragudj ,hogy ezt mondom ,de èn mèg nem talàlkoztam olyan bi vagy meleg pasival aki ne a farka utàn ment volna. Valahogy a vàgy erösebb bennük mint az hogy van pàrom ès nem csinàlok ilyet. Itt jegyeznèm meg soha nem volt biszex pàrom. De ismeröseim igen .
2021. szept. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!