Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk! Nem vagyok meleg, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nem vagyok meleg, de érdekel kinek milyen van. Ti is szoktatok nézelődni pisilés közben piszoárnál? Van olyan mosdó ahol nincs elválasztó fel közöttük?

Figyelt kérdés
Privatban is jöhetnek ötletek :D

2020. dec. 16. 10:44
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
mindig, mindenhol, mindekiét megnézem, nagyon izgat a dolog...
2021. jún. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz ha egy pasi meglesi a másikét, esetleg boxeren keresztül...én pl csaj vagyok, heteró. Mégis megnézem ha egy csajnak nagy csöcsei és segge van. :D Hasonlítgatás szempontjából.
2021. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is kíváncsi vagyok másoknak milyen. Persze ha szimpatikus is a srác, még ki is verném neki, ő meg nekem, az nagyon tuti lenne.
2021. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Koliba akivel/akikkel tusolok, azoknak látom. De nem bámulom, a wc-ben nem nézem senkinek, hogy muti milyen a pöcsöd! 😄

Amúgy bisex vagyok.

2021. jún. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is meg szoktam nézni a farkakat, de csak neten. Semmi több.
2021. szept. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem metélt, de általában sokkal több fitymást látok.
2022. febr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Neten szoktam nézni. Mosdóban sose bámulom, egyszerűen csak az adott srác pont úgy áll (lehet direkt), hogy egy másodpercre meg akadjon rajta a szemem. Ki tudja tudat alatt még illegeti is magát! :D
2022. febr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Rég voltam már piszoárnál, ha nylvános wc-re megyek, akkor is inkább a kabinosat választom, mert általában kombi program fut - de ha mellém állna valaki csupasz farokkal, tuti, hogy megnézném, de próbálnám nem feltűnően tenni.
2022. febr. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!