Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk ahol a piszoárok között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ahol a piszoárok között nincs elválasztó fal szoktatok oldalra pillantani? Tudtok úgy is pisilni ha melléd áll valaki?

Figyelt kérdés
Engem zavar ha mellém áll valaki, de nem bírom ki ne pillantsak od egy pillanatra milyen van neki. Más is van így ezzel?

2018. dec. 2. 11:25
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
27%
Én szexuális zaklatásnak venném. Nagyon gyorsan hagyd abba a pillantgatást vagy menj a női mosdóba.
2018. dec. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
84%
Nem,még véletlenül sem. Oda h...ozni járok,nem nézelődni. Azt meg nem tudom, hogy engem megnéznek e, mert sosem figyelem a másikat.
2018. dec. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
80%
en mindig megnézem mindenkiét,de van hogy más is odapislant
2018. dec. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
88%
Soha! Eleve nem állok közvetlen mellé senkinek, vagy bemegyek egy fülkébe. Ha nagyon muszáj akkor kicsit elfordulok.
2018. dec. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
37%
4-es voltam, bocs skacok, csak most néztem a témakört, vegyétek úgy, hogy nem szóltam.
2018. dec. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
92%
Én nem tudok úgy hogy van ott valaki. Inkább bemegyek a fülkébe. Szócal nem pillantgatok.
2018. dec. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
93%

Nudizni is járok szóval nem vagyok szégyenlős ha más előtt kell pisilni.

Néha én is odapillantok, de van úgy, hogy észreveszem, hogy a másik is. Sőt már volt olyan, hogy valaki mellettem verte a farkát :)

2018. dec. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
7-es: extrém pillanat lehetett mikor megláttad :D
2018. dec. 2. 18:27
 9/56 anonim ***** válasza:
95%
igen. de nem is zavartatta magát, sőt tetszett neki, hogy nézik közben.
2018. dec. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
65%
Nem is pisilek ilyen helyen, hanem inkább bemegyek a rendes budiba. Vagy max ha sok piszoár van, és szabad az egyik a sarokban, akkor beállok oda. De így is volt már, hogy az egyik bu*i pont odajött mellém, annak ellenére, hogy az összes többi piszoár is szabad volt. Ilyenkor én nem is tudok pisilni, még én érzem magam kellemetlenül.
2018. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!