Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Akik még nem próbálták ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik még nem próbálták ki nővel de vonzza őket? Mi az ami visszatart titeket?

Figyelt kérdés

A kérdés már nagyon régóta foglalkoztat. Tini korom óta vonz az, hogy nővel is kipróbáljam a szexet.

Próbálkoztam de sehogy se alakultak a dolgok akikkel ismerkedtem. Az is eszembe jutott, hogy bűntudatom lenne ha még is kipróbálnám. Viszont még mindig nagyon izgat a dolog.

Nem tudom a fejemből kiverni van, hogy leszbikus szexről álmodom.

Úgy kipróbálnám milyen egy nőnek a melleit csókolni. És egyebet.

De valahogy visszatart a lelkiismeretem.


Hogy lépjek túl ezen a lelki civódáson? Egyáltalán azt se tudom menne-e a valóságban.

Ki az aki ugyanebben a lelki össze - visszaságban van benne?



2020. dec. 20. 13:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Csak jól esik kiírni magamból. Erről nem igazán beszélek senkinek.
2020. dec. 20. 13:24
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek szerint alapjáraton meleg vagy, de úgy érzed hogy több van benned?
2020. dec. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Szerintem biszex vagyok. Férfiak is vonzanak. Velük volt kapcsolatom.

De a nők is vonzanak szexuálisan.

2020. dec. 20. 13:37
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Addig nem fogod megtudni hogy biszex vagy-e, amíg nem próbálod ki 🙂 más a vonzalom és más az hogy meg tudod-e tenni.
2020. dec. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez igaz
2020. dec. 20. 13:45
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Veszíteni valód végülis nincs, úgyhogy hajrá. Aztán majd kiderül 😇
2020. dec. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az identitásom nekem több szempontból is érzékeny téma, nem csak a nemi része. Nem tudom, ki vagyok, merre tartok. Vonzanak a lányok, ezt tudom. Talán attól félek, hogy beskatulyázzam magam leszbikusnak, biszexnek, vagy heteronak. Nem akarom ezt így véglegesen eldönteni még. Nem is sietős, de azért mozgatja a fantáziám.
2020. dec. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem a párkapcsolatom tart vissza, nem akarnám megcsalni a barátomat.

És amúgy a férfiak jobban vonzanak, de néha rámtör a nők iránt is. Elég rossz ez így, neked azt tanácsolom hogy addig próbáld ki amíg szingli vagy mert később már bánni fogod.

2020. dec. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én pont ugyan így vagyok mint te. Csak én férfi vagyok. Párkapcsolatban vagyok és az is vissza tart meg nehéz elfogadni ezt most. Pedig most lenne rá lehetőségem. Nagyon nem jó érzés ez a dolog , hogy vìvódok az érzelmekkel. 😕
2020. dec. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
az hogy jelenleg baratom van 😂
2020. dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!