Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként képes vagyok érzelem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként képes vagyok érzelem nélkül szexelni. Ha vitás helyzet után együtt vagyok a barátnőmmel, úgy érzem hogy az csak szex, nem szeretkezés. Emiatt nem szeretnék vele lenni szexuálisan csak akkor, ha a lelkem rendben van. Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
Nem csalom, nem is tervezem.

2017. márc. 9. 20:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként naponta többször is képes vagyok - és van is kedvem - teljesíteni.
2017. márc. 9. 20:23
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz 23 L
2017. márc. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez természetes dolog szerintem...

Ha összebalhéztok, nyilván nem vágysz annyira rá szexuálisan, de ha lenyugodtok mindketten, ez normalizálódik.

2017. márc. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A gond az hogy nekem lenyugodni napok, vagy egy hét...
2017. márc. 9. 20:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak még midnig nem érzelemmentes szexgépek.
2017. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És miért nem tudtok kulturáltan, normális hangnemben vitatkozni, ami után ez az érzés nem lenne indokolt?
2017. márc. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért érzelmek nélkül szexelni és valakivel úgy szexelni, hogy haragszol rá, az két külön dolog.

Ha az ember meg van sértve vagy bántva, akkor természetes, hogy akkor az érzéseknek le kell csillapodni és addig nem megy a dolog.

Mondok egy egyszerű példát. Ha valakivel nem érzelmi kapcsolatban vagy, hanem mondjuk szexkapcsolatban, még ott is előfordul, ha valami sérelem van, akkor nincs szex. Hisz az ember meg van bántva. Ehhez nem kell érzelmileg kötődni a másikhoz.

De egy párkapcsolatban meg pláne, ahol érzelmileg kötődsz a másikhoz, ott érthető, hogy nem ugrik az ember egyből az ágyba. Hisz a problémák nincsenek megbeszélve, megoldva.

Viszont a problémákat ilyenkor meg kell beszélni és akkor minden más is rendben lesz, értem ez alatt a szexet is.

2017. márc. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha épp nem szereted akkor miért dugod?

Nálunk ha morci van akkor sex sincs...aztán kibékülős szeretkezés van. Mondjuknmi nem is fujunk egymásra napokig...max 2 de az nagyon extrém eset volt.

2017. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
".Azért érzelmek nélkül szexelni és valakivel úgy szexelni, hogy haragszol rá, az két külön dolog.."!
2021. júl. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!