Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kezdő fiúként hol érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő fiúként hol érdemes nézelődnöm ha nem szeretnék kiadni arc képet?

Figyelt kérdés
Izgat sráccal a szex de nem adnék ki arc képet.

2021. jan. 2. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Ha szexre kerül a sor gondolom úgysem az arcod eltakarva akarod csinálni?
2021. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Akárhol, ahol vannak kicsit értelmesebb emberek, és nem csak képekre masztizó nyomik.
2021. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom nem az a baja, hogy az az egy srác látja, hanem, hogy fent van az arca egy ilyen oldalon, ahol bármelyik ismerőse láthatja, azt meg nem szeretné felvállalni. Szerintem nincs olyan társkereső, ahol arc nélkül megy a dolog (nyilvánvaló okoból), de ha nem töltesz fel képet, hanem odaírod, hogy privátban küldesz képet, ha alakul a dolog, azt bármelyik oldalon eljátszhatod, nem hiszem, hogy nagyban csökkentené az érdeklődők számát.
2021. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Ne parázz. Én aktív vagyok és simán szoktam arc nélkül is talizni mert ha a teste bejön már nem lehet nagy para. Igaz csak alkalmi partnert keresek .
2021. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat! A többit is, hisz az is vélemény, csak nem megértő :) Ami persze nem gond.
2021. jan. 2. 21:01
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Én azt javaslom, hogy készíts egy egész alakos képet magadról amin az arcodat elpixelesíted csak az arcod belső részét(szem-száj orr egybemosva). S lehetőleg olyan környezetben hátérrel ami nem felismerhető a család-baráti körben.

Továbbá ne legyen rajtad mintás felismerhető ruha, testékszer, tetoválás ne látszódjon ha van.


Ezt a képet rakd ki, aki szeretne ismerkedni az valamennyire meglátja benned a fantáziát, s az arcod formája már másodlagos lesz ha bejösz neki.

Viszont ha nem raksz ki képet akkor sokan rád sem fognak nézni még az adatlapot sem olvassák el.

2021. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Oh ne parázz. Ha aktív vagy tuti ha passzív vagy is jó esély van rá, hogy így is találsz pasit. Én évek óta így randizok pasikkal. Van pár fix szexhaverom így. Hisz más is van így mint te. Plusz úgy látom hogy a melegek ugranak az arcra, a bi srácoknak inkább minden más fontos. Persze vannak kivételek csak a saját tapasztalatom mondom. Szóval ha nem vagy gáz nagyon akkor simán találsz. Egy jó testképre jön 100 levél 1 nap alatt. :) Ne félj.
2021. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én például a Vágyaid.hu ingyenes amatőr szexpartner kereső oldalon vagyok fent. Teljesen részletes, és nem csak az adatlapon töltesz ki azt, amit akarsz, hanem a képeidet is tetszés szerint kezeled:

- nem töltesz fel

- csak arcképet

- csak intim képeket

- vegyesen 1 vagy külön albumba

- szabadon látható

- titkosítod, és a hozzáférési kérelmet elbírálod

Tehát tényleg bárhogy kezelheted, csak rajtad múlik!

2021. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell arcképet feltölteni a profilba, elég ha privátban küldesz olyannak aki amúgy szimpatikus.
2021. jan. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
65%
Ha szeretnèl nekem írhatsz :)
2021. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!