Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek ez nagyon gáz?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon gáz? Elmondjam vagy ne? 18F

Figyelt kérdés

Nővérem barátja biszex, és én szilveszterkor leszoptam.

Én meleg vagyok, a srác pedig biszex, és 25 éves amúgy.

Azt mondta, tőle nem tudja meg senki.

Tudom, hogy nem mentség a részemről, de ő kezdett el nyomulni, én pedig elvesztettem az eszemet, mert nagyon fel voltam izgulva, és abban a pillanatban nem érdekeltek a következmények, és semmi...



2021. jan. 5. 10:35
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem mondd el. Nekem is jól esne a bizalom, van nővérem. Aztán a döntés a továbbiakban az övé lesz. Hidd el, jót tenné vele, nem rád fog jobban haragudni hanem a barátjára
2021. jan. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
73%
El ne mondd....a lelkiismereted megszokja . Viszont a tesod 2 embert utál meg ezzel egyszerre
2021. jan. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
66%
Mondd el. Jobb lesz
2021. jan. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
24%
De gyönyörű család istenem... 🤢🏳️‍🌈
2021. jan. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
77%
Egy fenét! Nehogy elmond! Az ő életük,ő dolguk,sosem avatkoznék más dolgába. Ha akarja,elmondja ő.
2021. jan. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon nehéz kérdés, talán várd meg, amíg rákérdez.
2021. jan. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
55%
Ne mond el! Kivéve ha nagyon rég együtt vannak, bár akkor is inkább vedd rá a srácot vallja be hogy bi a barátnődnek.
2021. jan. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
54%
Minek mondanád el? Lehet tényleg nem mondja el soha. Szakításnál se. Főleg, ha szégyelli a biszex énjét
2021. jan. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
70%
Én elmondanám. Nagyon sok itt a gerinctelen hazudozó aki azt tanácsolja hogy ne mondd el neki. De te döntesz, nem izgat
2021. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
41%
A sok gerinctelen hazudozo tiszteletben tartja masok maganszferajat.... leszopta... az arra tartozik aki szopott es akit leszoptak. Masra nem
2021. jan. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!