Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek ez nagyon gáz?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon gáz? Elmondjam vagy ne? 18F

Figyelt kérdés

Nővérem barátja biszex, és én szilveszterkor leszoptam.

Én meleg vagyok, a srác pedig biszex, és 25 éves amúgy.

Azt mondta, tőle nem tudja meg senki.

Tudom, hogy nem mentség a részemről, de ő kezdett el nyomulni, én pedig elvesztettem az eszemet, mert nagyon fel voltam izgulva, és abban a pillanatban nem érdekeltek a következmények, és semmi...



2021. jan. 5. 10:35
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
42%
Neked nyilván rossz lesz, de jó lenne egy egy ilyen sztorinak a folytatasat tudni, majd ird le, tanúságos/vicces/szomorú lenne, a lényeg hogy kis életszagú folytasásos dráma, sajnálom ha megszívod, de legalább pár unalmas karanténpercet oszlas el, kérlek
2021. jan. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
53%
Ez a beszéd! Van gerinced!
2021. jan. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
25%
Csináljátok hármasban! :)
2021. jan. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
87%
Jó ember vagy ha elmondod. Szerintem ez a korrekt mégha meg is történt, előfordul az ilyen. Az őszinteség a legeredményesebb. Hidd el, nem hiába írják itt is néhányan. Ha nem mondanám el, a helyedben tükörbe se tudnék nézni.
2021. jan. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
94%
Így igaz, ahogyan az utolsó mondja. Mindenki hibázik, de abból tanulunk. Felelősségvállalással válunk felnőtté. Sok felnőtt testben élő gyerek van. ;) Nem az ő példájukat kell követni. Biztos kellemetlen lesz elsőre, de ez így korrekt, hogy megtudja. Főleg, hogy családtagod is.
2021. jan. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
13%
a barátjának kell elmondania akit leszoptál mert ő nyomul úgy másra h casja van
2021. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
44%
Na mi lett a reakció? Tűkön ülök.
2021. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ne mondd el, a tesód idegileg megbojdulna egy kicsit ezen a szituáción.
2021. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
37%
Mond el, nekünk meg a reakciót, mert és ez egy fontos érv: számunkra szórakoztatóbb a mai beszélgetés eredményéről értesülni, mintha hallgatnál
2021. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
18%
Nem kell elmondanod a végeredményt. Senkinek semmi köze hozzá. Atya ég. :D Találjatok már valami hobbit magatoknak.
2021. jan. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!