Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tényleg van férfi aki azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van férfi aki azért szexel csak más férfiakkal mert béna a csajozásban és nem tud nőt szerezni?

Figyelt kérdés

Jó mondjuk hogy az alapból biszex, nem 100% heteró, ok.


De olyan a férfi, hogyha sikeres lenne a nőknél, tetszene a nőknek, tudná hogy kell csajozni, akkor egyáltalán nem vagy alig választaná hogy másik srácokkal szexel, hanem akkor ellenne a nőkkel. (Kinsey skálán 1-2) Ez mennyire gyakori? Mert találkoztam már egy-kettővel aki ezt mondta. Ez nem szomorú?


2021. jan. 13. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ez a "tudná, hogy kell csajozni" eléggé béna megfogalmazás. Ez nem deriválás, vagy ívhegesztés, aminek van egy egzakt módja.

Ettől függetlenül: a sikertelenség nem fog vágyat kelteni ott, ahol annak a szikrája sincs meg. Persze, lehet olyan, hogy az ember egy siekrtelenség után másnál próbálkozik. Teljesen természetes dolog. Olyan is van, hogy másabb stílusú jelölttel próbálkozik. Aki pedig biszexuális, annak ez pont lefedi azt, hogy nem nővel, hanem pasival próbál kapcsolatot kialakítani.

2021. jan. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont így voltam régen.
2021. jan. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Pontosabban olyan volt, hogy ha sokáig nem volt semmi kalandom nővel, akkor jó volt a pasi is.
2021. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak azért,mert szeretem,minkét nemet.
2021. jan. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!