Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Társkeresőn ismerkedéskor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn ismerkedéskor minek kérik el azonnal az Instagram nevemet?

Figyelt kérdés

Friss képekkel vagyok fenn, leírásom is van.

Csak nem szeretném fölöslegesen kiadni magam azonnal.


Ha nem adom meg, nem folytatja.


Mi értelme?



2021. jan. 15. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha valaki emiatt nem beszélget tovább az gyökér. Mindenki az instán meg a fbon éli az életet. Nekem, ha ezt mondanád, hogy nem szeretned megadni vagy nincsen, elvennélek feleségül vagy férjül!
2021. jan. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és főként srácokat keresek egyébként. :)
2021. jan. 15. 23:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb srác kioffol emiatt ? Nekem az a tapasztalatom, hogy inkább a lányok csináljak ezt, a srácoknak kevésbé fontos az insta meg ezek a hülyeségek. Ha már úgy nézel ki mint a képen, előnnyel indulsz!
2021. jan. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy sem kéne használni ezeket, mivel nem szabad szoftver
2021. jan. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
hol laksz?
2021. jan. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De jó, instám sincs: akkor ne is regisztráljak társkeresőre? 🤣

Egyébként a videochat miért nem elég, ha arra kíváncsiak, valóban olyan vagy-e, mint a képeken? Én ezt az opciót ajánlanám nőként.

2021. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!