Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Most akkor akar tőlem valamit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor akar tőlem valamit vagy tényleg haverként tekint rám?

Figyelt kérdés

Fél évvel ezelött kiszemeltem egy lányt a suliba aki 2évvel fiatalabb nálam és kb. 2hete mondtam el neki,hogy eléggé bele zúgtam.Akkor ő tök aranyossan lereagálta ezt a helyztetet és akkor mondta,hogy amúgy ő is a lányokat szereti de rajtam kívül csak 1 ember tudja róla.Utánna meg mondja sajnos vagy nem sajnos van barátnőm majd mondtam és esetleg haverok lehetünk mondta,hogy simán és kb. 1hete láttam,hogy ezzel a csajjal nem ismerősök már facen nem követik egymást instán akkor amelyik képen megjelölték egymást már az sincs meg.És pont mikor ezek történtek akkor követett be engem instán a kiszemeltem és én a mystoryban tettem ki olyat hogy kérdezzetek akkor ő egyből látta és kérdezett utánna rám írt chaten,dumálgattunk akkor másnap haverokkal indítottam livet ő az első mp.be ott volt és köszönt akkor ameddig nem tudta,hogy bele vagyok esve szinte semmit nem rakott ki a sztorijába most meg azt látom folyton kirak mindent.A másik,hogy folyton ugye nézem mit likeol és van olyan poszt amit én is belikeoltam meg ő is gondolom ő is figyeli.Meg szinte tök ritkán szokott fent lenni instán most meg szinte mindig fent van meg lájkolja a képeim.

Mióta elmondtam neki mit érzek azóta nem találkoztunk majd csak holnap fogom látni és nagyon izgulok,hogy mi lesz szerintetek mit csináljak?Ráadásul egész nap a melletünk lévő osztálytermekbe lesznek.Idáig nem voltunk köszönő viszonyba de holnaptól gondolom már abba leszünk😂.Egyébként most érdeklem vagy nem?(Meg már csak 3napot fogom látni suliba mert ballagás...hogyan talizzak vele ballagás után is?)Ő 16 éves lány én meg 18 éves lány vagyok.



2019. ápr. 23. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne bonyolítsd,és izgulf túl! Magyarán ne agyalj ezen! Holnap választ kapsz a kérdéseidre.

Bízd a személyes találkozóra a továbbiakat.

A ballagás után meg ott a telefon,net meg találkozhattok is.

2019. ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Ez nagyon cuki történet.:D Kiszemeltem szóba sem áll velem.
2019. ápr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Intettünk egymásnak mint az oviaok azt cső...Sirjak vagy nevessek?😂😂😂😭
2019. ápr. 24. 10:32
 4/8 A kérdező kommentje:
Ovisok*
2019. ápr. 24. 10:33
 5/8 A kérdező kommentje:

Na utolsó órába rám köszönt és tök aranyosan mosolygott majd tesijük volt én kint voltam vártam az egyik osztálytársát és akkor oda jött de csak kb. fél percet dumáltunk,mert a tanár elzavarta.:DD

De én ilyen zavarba még sose voltam.Ezen hogyan enyhítsek?:D

2019. ápr. 24. 15:30
 6/8 A kérdező kommentje:
Újra össze jött az exével,azóta nem is keres...:DDDDDDD
2019. jún. 25. 19:56
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Juuj..az nem jó hír:(
2019. jún. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig olyan aranyosan indult, drukkoltam, sajnálom :(
2019. jún. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!