Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, szerintetek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek mennyire meghatározó az ismerkedés terén egy "jó" instagram profil?

Figyelt kérdés
Furán hangozhat a kérdés, de arra lennék kíváncsi, hogy nektek az instán való ismerkedés kapcsán mik a tapasztalataitok? Kicsit azt érzem ez az egész insta világ egyfajta "önmarketing", amit ha jól csinálsz (felveszed a megfelelő pózokat, vizuális formákat, amik tükrözik az általad egy polcról leemelt szubkulturális közeget, ahova tartozni akarsz) akkor már valahol nyert ügyed van. Könnyebben elérsz bizonyos személyeket, követőkre tehetsz szert, akik közül akár még a párod is megtalálod. Lehet túl gondolom, de nekem ez sosem ment. Nem osztok meg magamról semmit, mert nem érezném hitelesnek. Mesterségesnek és üresnek érzem az egész online ismerkedés témát. Mindig is külön utas akartam lenni mindenben. Csak épp arra jutottam, hogy így totál elszigeteltem magam másoktól, ezáltal ismerkednem is egyre nehézkesebb.

2020. júl. 2. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Én is utálom az instát, ettől jobban már csak a twitter undorít.


Csak a vállalkozásom van fennt.

2020. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen egyetértek. Kiver a víz, ha arra gondolok, hogy tömegcikk legyek, akik közül lehet válogatni és szemezgetni.

Elszomorító, hogy a fontos értékeket (belső értékek pl) ennyire háttérbe szorítják, és lényegtelen, hogy egy kevésbé "instás" kép alapján nem jön be az illető, a valóságban meg lehet, hogy imádni való a humora, hihetetlenül kedves és figyelmes, stb.

Már esélyt sem ad az ember a másiknak, ha valami első ránézésre nem smakkol :) Na de mindenki maga tudja, mi a fontos neki. Az nyugtat, hogy nem is hozzám való, aki ennyire felszínes:D

Hajrá lányok!

2020. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Pont annyira mint egy jó Fb-s, vagy Twitter írások - semennyire sem meghatározó. A lányok (pláne ha csinos) naponta tucatnyi üzit kapnak ismeretlenektől "szia ismi?" szintjén mozogva, el sem olvassák őket, nincs rá energiájuk. Max. azzal foglalkoznak akit ismernek élőben, de ott meg az élő ismeretség számít, nem az instáját fogják nézegetni.
2020. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Röviden: egyáltalán nem számít.


Én, aki hobbiból fotózom, figyelek arra, hogy hogy néz ki a profilom (ne úgy képzeljétek el, hogy órákat töltök ezzel :D), vajon milyen kép illik éppen oda, akkor ezt majd később rakom ki, amikor majd jól fognak kinézni egymás mellett, stb. Nyilván mindenki el tudja dönteni magának, hogy na ez a profil szép, az a profil nem/ah engem nem érdekel ez az egész, de ha ebből indulnék ki, akkor nagyon kevés emberrel ismerkedtem volna és még barátnőm sem lenne. Nem tudom elképzelni, hogy ez valakinek annyira számít, hogy akármit is meghatároz az ismerkedés terén.


A pozitív oldalát próbálom nézni, annyiból számíthat, hogy - amennyiben ez az érdeklődés kölcsönös -, lehet róla beszélgetni. Volt már olyan, hogy beszélgettem lányokkal a fotózásról, meg megdicsérték a profilomat, de végül is ha nem megyünk bele annyira (mondjuk rákérdez valaki, hogy ez a kép hogyan, miért, hol stb készült, akkor többet lehet beszélni róla), akkor ez egy semleges téma és nem fogunk róla sokat beszélni, de legalább meg lett említve, tök jó.


Viszont mit várunk a Tinder és az ahhoz hasonló társkereső oldalak/applikációk világában, ahol a legtöbben igyekszenek a legszebb képet festeni magukról és a külső alapján döntenek, mert az az első dolog, amit meglátnak? Tinderen például van 500 karaktered arra, hogy egy kicsit jobban megismertesd magad a többi felhasználóval, de ez mire elég? Arról nem is beszélve, hogy rengetegen el sem fogják olvasni, hiába írtál oda valami oltári poénos dolgot. Valami ilyesmi történik az instagramon való ismerkedés során is.


Remélem volt értelme annak, amit itt összehordtam, mert hajnali 3 van és nem tudom, hogy erről miért írtam ennyit. :D

2020. júl. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Röviden tömören:az instagram csak plusz 1 hely ahol lehetséges ismerkedni.

Én ott kezdtem el beszélgetni a párommal anno

19/L

2020. júl. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!