Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » [20] Kezdő bi-érdeklődőként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

[20] Kezdő bi-érdeklődőként hogy/hol érdemes kezdeni az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Még nem vagyok benne teljesen biztos, hogy tényleg élveznék-e férfival bármit is. Jó lenne valahol találnom egy olyan valakit, aki nem csapna hisztit, ha esetleg már egy letolt nadrág után meggondolnám magam.


Az online ismerkedésnél attól tartok, hogy minden férfi ösztönlény módjára viselkedik, élőben pedig attól, hogy esetleg meglát valamelyik ismerősöm. Nem akarnék hisztit az ismerőseim körében, ha aztán kiderülne hogy nem is vonzódom a saját nememhez.


Azért nem vagyok biztos benne, mert csak fantáziálásban izgatnak fel az azonos nemű gondolatok (orál, anál, petting, stb.), bármilyen kép/videó után megcsappan a kedvem. Viszont a fantáziálások már 2-3 visszatérőek.



2021. jan. 26. 08:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
hotbull
2021. jan. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Én is pontosan így vagyok ezzel. Ha van kedved ismerkedni, akkor írj bátran.
2021. jan. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Szívesen ismerkedem, aki gondolja írjon nyugodtan.
2021. jan. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Én is teljesen kezdő vagyok fiúk terén, ha van kedved, írj.
2021. jan. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

Még én is kezdő vagyok. Írj ha gondolod.

19/F

2021. jan. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Engem is érdekelne ez.22f
2021. jan. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Na, az ilyenektől mentsen meg a magasságos! Kér majd fotót, talán kiveri rá, majd lép is le. Tali az életben nem lesz, mert jajj, jujj, bizonytalan vagyok, nem olyan a hangod, most nem akarom, majd soha napján....
2021. jan. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
#7, ne hisztizzél, az ilyet nemlehet erőltetni, nekem is vannak napjaim amikor arra gondolok, hogy milyen jó lenne sráccal, de pl most jelen pillanatban undorodok már a gondolatától is, csak tudod rajtad kívűl van olyan, aki ezt elnézi ugymond a mi fajtánknak, kedves kérdező, járjál nyitott szemmel, én itt ismertem meg egy srácot, aki teljesen megérti a dolgaimat, hogy egyszer ilyen egyszer olyan a kedvem a fius dolgokhoz, biztos vagyok benne, hogy találsz majd olyan srácot, aki nemfog azon ríni, hogy te nemtudod, hogy mit is akarsz pontosan
2021. jan. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Bocs de ezt az undorodom a fiús dolgoktól máskor meg erre vágyom... Előbb talán fogadd el önmagad. Na utána szólj be bárkinek is hogy hisztizik.
2021. jan. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hisztizik a magadfajta, ja. De pátyolgasd csak őket, akár évekig is, mert úgysem lesz semmi sem belőle, csak hülyíteni fog. Ha neked ez a perverziód. :)
2021. jan. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!