Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tegyen az a biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen az a biszexuális (F), akit szexben jobban vonzanak a pasik, de szerelmet csak lány iránt tud érezni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
keféljen fiúkkal a csaja mellett
2021. jan. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
en is hasonloan erzek :D pacsi
2021. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Keress olyan nőt aki elfogadja és megengedi hogy lefeküdj fiúkkal.

Vagy éld ki magad, és utána kezdj komoly kapcsolatba.

Vagy titokban csald fiúkkal a barátnőd, de ez elég nagy gerinctelenség, és undorítóan megalázó a nőnek akibe elvileg szerelmes vagy.

Ha egyenes ember vagy az első két lehetőség van, ha nem akkor a harmadik.

2021. jan. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddig válaszokat!

"Vagy titokban csald fiúkkal a barátnőd" -- ez biztos, hogy nem lesz. :)

2021. jan. 26. 16:58
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Persze, csinálhatod, hogy fèlrekúrsz a barátnőddel más pasikkal, de az egy elèg gusztustalan dolog.

A helyedben keresnèk olyan csajt, aki benne lenne nèha az èdeshármasban. De ezt a dolgot mindenkèpp mond el a kapcsolatod legelejèn a csajnak. Ha èn megtudnám, hogy a barátom megcsal, ráadásul pasikkal kikötöznèm, lenyeletnèk vele egy viagrát, ès rászabadítanèk egy kièhezett 120 kilós kocát...

2021. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nőként nagyjából ugyanígy vagyok ezzel.
2021. jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak annyi a baj, hogy "jobban vonzanak", akkor le tudsz feküdni a szerelmeddel. Nincs probléma.
2021. jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Létezik egy alternatív megoldás. A strap on, felcsatolhatós pénisz. És megkúratod magad azzal a csajjal akit szeretsz, és mindenki boldog...
2021. jan. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Tudod a műpénisz nagyon nem ugyanaz mint egy igazi f-sz..
2021. jan. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom nem pont tőlem vársz választ, de én pont az ellentéted vagyok. Biszex nő, aki szexet nővel akarja, de komolyn kapcsolatot férfivel. Én egy nagyon nyitott és elfogadó párt találtam, akit nem zavar, ha időről-időre egy nővel töltöm az éjszakát :) Szerencsém van, mert ő nem vágyik ilyen kijáróra... Mondjuk tudja, hogy rá nem jelent fenyegetést egy nő, hiszen az pont egy éjszaka és nem több. Szerintem ha találsz egy párt, aki néha így elenged, és ha ő is vágyik valamire Te is nyitott vagy, meg is van a megoldás :)
2021. jan. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!