Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van valaki aki szereti ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki aki szereti ha ánusznáél izgatják? Férfiak biferfiak (mikortól számít bisexnek)

Figyelt kérdés

Sziasztok


Van egy férfi akivel hónapok óta találkozgatok, az elején is volt már kisebb merevedési probléma, ráfogtam hogy oke első alkalmak együtt aztán hol jobb hol rosszabb volt..sejtettem hogy valami nem stimmel, végül egy másszázs során elkalandoztam direkt mert kíváncsi lettem.. És maga a szex része olyan mintha nem elvezné úgy de ezt nagyon élvezte illetve mindig jobban szereti ha kézzel vagy orálisan van valami.. Én gondolom vagy tényleg kicsit melegebb beállítottságú lenne mint kéne?

Érdekelne mások meglátása

26N



2021. febr. 8. 07:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, en szeretem
2021. febr. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. En baratom biszex es igenyli hogy neha ujjazzam ot. Olyankor kemenyebben all neki es ezt ki is hasznaljuk.
2021. febr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha neki nem áll jobban tőle, csak élvezi ha ott matatok?
2021. febr. 8. 11:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok, nem leszek biszex attól, hogy szeretem az anális izgatást. Az csak egy erogén zóna izgatása, az égvilágon semmi köze a szexuális orientációhoz.
2021. febr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már leírták az is egy erogén zóna. Az hogy meleg vagy bi valaki inkább ezt azonos nemű partnerrel (is) végezné.
2021. febr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs köze a nemi indentitáshoz. Nekem az egyik barátnőm keze tévedt oda, és minden alkalommal egyre bátrabb lett,és így jöttem rá, hogy ez nem is rossz.Később már krémet is odatett maga mellé szeretkezés előtt.

Érdekes, hogy a viszonzást csak minden második, harmadik alkalomkor igényelte.

2021. febr. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Én nagyon szeretem és mindegy,hogy milyen nemű az aki ott kényeztet.
2021. febr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

Én nem igénylem! Én egy jó női testet maximálisan tudok élvezni;

Nekem bőven jó, ha a nő el van a farkammal ; orál és aktus. Vaginális meg, HA a lány igényli, akkor anális szex is. Szeretek nőt nyalni és ujjazni is. Illetve a melleivel is játszani.


21F

2021. febr. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!