Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mikortól számít megcsalásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés

Randiztam egy csodálatos nővel pár napja, azóta teljesen egymásra kattantunk. Valahogy szokta azt érezni az ember, hogy ez komoly kapcsolatnak indul. Mivel távkapcsolat, hetente max. 1-szer tudunk találkozni.

Azonban van egy szexpartnerem, akivel 2 naponta összejárok szexelni azóta is. Tudom, hogy lassan le kéne építenem. Mikortól számít megcsalásnak? Az új nővel még nem mondtuk ki, hogy "járunk". Mert ugye csak egyszer randiztunk és még csak csók volt. Meg amúgy is: ezt nem szokta az ember kijelenteni :)


2019. okt. 30. 07:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
34/F, (nagyobb megyeszékhely)
2019. okt. 30. 08:01
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor kell abbahagyni a másokkal randizást vagy kavarást, amikor érzed, hogy olyat találtál, akivel összejönnél. Nem mondanám, hogy máris megcsalod a nőt, akivel randizol, de lassan tényleg hagyd abba a szexkapcsolatot!

(Ez csak az én véleményem, lehet hogy másvalaki másmilyen választ adna :D)

2019. okt. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1 találka számomra semmi. Egy férfi azt érzi amikor egy másik nőre kezd el gerjedni, utána nem igazán kívánod a régi partnert, legalábbis én így működöm.

Szerintem várjad meg mi lesz az új kapcsolatból, és ha komoly kapcsolat lesz, akkor őszintén elbeszélgetni a szexpartnerrel és elbúcsúzni tőle.

2019. okt. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Onnantól megcsalás,amikor felmerül benned ez a kérdés.
2019. okt. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szexpartnered van, ami azt is jelenti,hogy rendszeres igényed van a szexre. Nem kapcsolódik közvetlenül a kérdéshez, de felmerülhet: ha távkapcsolat alakul, elég lesz majd Neked a heti max 1X-i találkozó?Mert fennáll annak a veszélye,hogy marad a szexpartner is ha szexuálisan nem lesz kielégítő a kapcsolatod.
2019. okt. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Kérdezd meg erről az új randipartnered! Majd ő megmondja, hogy megcsalás-e, amit csinálsz.
2019. okt. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem onnantól, hogy annyira rá vagy kattanva a másikra és randizgattok-ismerkedtek, a szex sem lesz már annyira kielégítő a másikkal, mivel innentől már ő rá vágynál jobban.


Nyugodtan szólj a szexpartnernek, hogy képbe jött valaki aki komolyan felkeltette az érdeklődésed. Így korrekt leszel mindhármatokkal szemben.

2019. okt. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A csoktol.
2019. okt. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

Az én normámba ez nem férne bele. Ha kapcsolatot akarok akkor tiszta lappal indulok. Már az első randi után semmi szex, akkor sem ha nem fog összejönni.

Az én mércémmel ez megcsalás. Ha megmondod a randipartnernek és ő is ezt mondja akkor az.

2019. okt. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az jutott eszembe, hogy a partnered vajon mit mondana? Mert ha a csók után úgy vagytok, hogy komolyabban randizni fogtok, én akarnék tudni a kis kúrópajtiról. Hogy ne jöjjek össze a másikkal...
2019. okt. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!