Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Létezik olyan, hogy megunod a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy megunod a masztit egyedül, de nem igazi, hanem online társra vágysz?

Figyelt kérdés
Egy idő után olyan lehangoló. Van olyan, hogy valakivel ezt meg lehet osztani úgy is, hogy nem ismered személyesen, csak a neten keresztül? Van ilyen (jó) tapasztalatotok?

2021. febr. 9. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem ez volt. Aztán azt is meguntam és kerestem inkább pasit. Csak azelőtt addig nem kereshettem, mert nem voltam egyedülálló.
2021. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Re: 1 - köszi, hogy írtál. amíg nem voltál egyedülálló, addig miért nem próbáltad ki? megcsalásnak érezted volna?
2021. febr. 9. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát a végén már volt szexchat akkor is, az sem volt tiszta dolog, de akkor már nagyon a vége felé jártunk. Ha meg keresek pasit, az meg csalás, igen 😄
2021. febr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Korábban egyedül csináltam, de most már jó ideje online szoktam másokkal, szerintem élvezetesebb. Még jobb lenne előben másokkal, de majd az is eljön.
2021. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Partnerrel mindig izgalmasabb csinálni, még akkor is ha csak kamera. Bár a lehető legjobb élőben :)
2021. febr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rendszeresen szoktam neten keresztül másokkal. Úgy teljesen más élmény
2021. febr. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!