Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha a barátom, biszexuális, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom, biszexuális, és kijelenti, hogy biromantikus a lányokra nézve ebbe beleértve engem a barátnőjét is, de a fiúkhoz szexuálisan is vonzódik az jelentheti azt, hogy már kevésbé szeret?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyunk együtt, rendszeresen volt beszélgetés szeretkezésről, most meg 9 hónap után elmondja, hogy nem akar velem szeretkezni, mert nem érez szexuális vonzalmat, és most itt félek, mert nagyon szeretem és félek, hogy elveszítem, esetleg beleszeret egy fiúba

2021. márc. 9. 01:45
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Olyan nincs, hogy biszexuális, de a lányok szexuálisan nem izgatják. A barátod ez esetben homoszexuális "biromantikus".
2021. márc. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

A pasid inkább meleg és heteroromantikus (biromatikus = mindkét nemhez tud érzelmileg kötődni).

Egyébként meg min is filózol??? A pasid nem kíván, ha hetero lenne akkor is ez azt jelenti game over a kapcsolatnak tökmindegy hogy másik pasival, vagy nővel lécel le. Nekem egyszer mondaná a partnerem hogy nem kíván már szexuálisan (nem, nem azt hogy fáradt stb. hanem hogy nem kíván) másodjára már nem tenné mert megmutatnám neki az ajtót hogy pápá menj akkor és dugj akivel akarsz de vidd a ruháidat is.

2021. márc. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Egy jó tanács: Mielőbb menekülj ebből a kapcsolatból. Jól ebből nem fogsz kijönni. L.
2021. márc. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sandrisbp ***** válasza:
Bocs, de mit jelent az, hogy 9 hónapja vagytok együtt? smárolni szoktatok? vagy ahhoz neki nem kell szexuális vonzalom? pettingeltetek már? csak magát a nemi aktust nem akarja? Ha smár és petting vagy orál van, de többet nem akar, akkor várhatsz, mert hátha.... de ha csak a csókig jutottatok, akkor szállj ki ebből, mert csak sérülni fogsz. Nős bi pasi vagyok, tudom.
2021. aug. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!