Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szubmisszív férfiként feladtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszív férfiként feladtam hogy találok valaha domináns nőt. Újabban elkezdtem gondolkozni rajta h férfi alázzon, lehet hogy biszex lennék?

Figyelt kérdés

A farok látványa kifejezetten taszít, férfiak érintése mindig is taszított egy kicsit stb.

De újabban az jut eszembe, hogy egy férfi megalázna, szolgálnám őt.

Természetesen BDSM kapcsán jut ez eszembe. Biszex vagyok ezekszerint?



2021. márc. 9. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

vagy csak szimplán hülye vagy


én is jártas vagyok a BDSM-ben valamilyen szinten és ismerek dominákat, általában az a gond sok sub férfival, hogy töketlen agyatlan kisfiúk

attól, mert valaki sub még nem kell egy gyerek szintjén lennie, ha komoly dominát akarnál, akkor felnőnél a feladathoz és nem kisfiú maradnál, nem véletlen nem kellesz senkinek


persze, ha pasikra vágysz, akkor keress pasit, a te dolgod

2021. márc. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Ott a válasz a kérdésedben "taszított egy kicsit", nevezetesen a "kicsit" szó. Bújkál benned némi biszex hajlam csak elnyomod magadban, mert nem fogadtad el saját magad. Aki teljesen hetero azt nem "kicsit" taszítja egy másik férfivel ez-az, hanem totálisan hidegen hagyja.

Ettől az #1-esnek még teljesen igaza van, nőj fel fejben is először a "feladathoz".

2021. márc. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Hát, ha taszít a farok, akkor ez az igazi bdsm :D
2021. márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Nem vagy az.
2021. márc. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Mutasd azt a semmire sem jó pici ronda pisilődet!
2021. márc. 10. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

Nem értem a válaszolókat. Ugyan bdsm és az alázás a téma, de szerintem azt nem itt kell kezdeni, verbálisan. Pl az 1-es válaszoló. "Hallod magadat" ilyenkor? Azaz olvasod mit és milyen stílusban írsz? Csak úgy fröcsög a válaszodból az a mai korra jellemző, bár nem tudom, honnan szedett flegma fölényes leereszkedő nyegleség. Szóval nem értem, scheggfejség nélkül már nem is élet az élet? Ilyenkor az emberek valami sajátos belső diszharmóniát akarnak kiprojektálni?

Hogy a kérdezőhöz is szóljak: ne ijedj meg, mindannyiunk átesik, akár többször is az életben ilyen útkereséseken. A homo és biszexualitásban semmi nincs, teljesen természetes, hiszen nem felvett vagy tanult, és nem is kért dologról van szó. Pl én bevallottan biszex pasi vagyok, aki nem csinál hacacárét abból, hogy a fiúkat kb ugyanannyire szeretem, mint a nőket és én is úgy vagyok, hogy a pénisz nem tartom izgatónak. Egy jó férfitest, egy szép mellkas, különösen egy picit duzzadt, vagy nagy bimbóudvarú ffi mellbimbó pl nagyon fel tud izgatni, de a fütykös nem annyira. Amúgy én pl orvos szerepébe bújva rengeteg kíváncsi heterót vizsgáltam meg. Valódi orvosi eszközökkel, valódi vizsgálati technikával, de némi bdsm és homoerotikus dolgot beleszőve, afféle lájtos bdsm és fétis gyanánt. Volt, akinek pont ez jött be, hogy bár aktust csak nővel tud elképzelni, de nagyon izgalmas volt neki, hogy egy idegen pasi előtt kellett vetkőznie és alaposan meg lett vizsgálva.

2021. márc. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen leszek a dom-od. Írj ha gondolod.
2021. márc. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Ha gondolod írj rám. Beszéljük át.:)
2021. márc. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!