Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiuk, ti hogy reagalnatok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ti hogy reagalnatok ha strandon, zuhanyzoba nezne valaki titeket ahogy fürödtök?

Figyelt kérdés

miközben meztelenek vagytok.

mennyi idösek vagytok?


2021. márc. 18. 20:54
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
75%
2 éve fesztiválon vettem észre, hogy a szemközti zuhanyzóból nézett és maszturbált egy idősebb férfi. Kiváncsisságból végig néztem. 30f
2021. márc. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
50%
Jó lenne :D
2021. márc. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
39%

Engem konditeremben figyelt a forma míg edzettem. Már nagyon ideges voltam. Előbb abba is hagytam az edzést mentem zuhanyozni.

Erre ez a f*sz utánam jött azt miközben zuhanyzott engem nézett és markolgatta a f*rkát.

Vagy 4x akkora voltam mint ő, tényleg nem értem hogy nem félt attól hogy agyon verem.


Utána elmeséltem teremben, mindenki rommá oltotta. Azt hiszem utána nem is járt oda többet.

2021. márc. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
36%
#23, jól tetted, ezeknek nem szent semmi sem, nem értem ,hogy mit képzelnek magukról egyesek
2021. márc. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
90%
Volt ilyen. Nem zavart.
2021. márc. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Kamaszként zavart igyekeztem takarni magam most már nem érdekel.

Nyolcadikos voltam amikor egy apám korú pasi lesett meg hát zavarban voltam nagyon.Aztán mellém jött öltözni és váratlanul megérintette a farkamat,gatyán keresztül.Közben úgy fordult hogy lássam áll neki.Felöltöztem és ott hagytam.Megszólalni sem bírtam.

Már elmúltam 18 amikor meg egy nem sokkal idősebb srác akart lecumizni,nem mentem bele.

Többször láttam leskelődőket,olyat is akinek állt,de csak ez a két alkslom volt amikor akartak is valamit.

2021. ápr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
77%

Nem nagyon érdekelne, néha én is megnézem a másikat tusolás közben.

Szerintem nem kéne annyira ezt föl vennie az embereknek.

22/f

2021. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
77%
nagy méretem van, eleinte zavart, most már nem érdekel, van hogy ha ránézek ő kapja el a tekintetét 31/F
2021. ápr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem izgalomba jönnék és azt nehéz lenne takarni
2021. ápr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
72%
Isten ments, ne bámuljon engem senki idegen...
2021. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!