Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiuk, ti hogy reagalnatok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ti hogy reagalnatok ha strandon, zuhanyzoba nezne valaki titeket ahogy fürödtök?

Figyelt kérdés

miközben meztelenek vagytok.

mennyi idösek vagytok?


2021. márc. 18. 20:54
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem néznek nagyon feltűnően akkor nem érdekel. De ha valaki állandóan bámul,vagy esetleg közben még a farkával csinálna valamit,az krwa ijesztő és beteges. Miért van itt ennyi aberrált gyökér akik szerint ez tök normális???

(Még mielőtt kikiáltanátok homofóbnak,hozzátenném hogy bi vagyok)

18f

2021. ápr. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
46%
Engem egyszer nyílvános wcben kukkoltak, először nagyon felhúztam magam rajta, aztán azt éreztem, hogy izgat. Baromi hamar felizgultam és a luk felé fordulva símogatni kezdtem magam. Nagyot élveztem, talán a legnagyobbat eddigi életem során.
2021. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
32 velem is pont ugyan ez volt egyszer :D
2021. máj. 18. 12:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!