Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hetero kapcsolatban élek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero kapcsolatban élek már évek óta, viszont úgy érzem hogy valami/valaki hiányzik. Szerintetek nem látom a fátol az erdőt, és baj van a kapcsolatunkkal, vagy tényleg létezik hogy két ember mellett tudnék csak 100%-ban teljes lenni?

Figyelt kérdés

Boldog vagyok a kapcsolatomban, az élet összes területén megteszünk egymásért mindent ami tőlünk kitelik. A gondolkodásunk sok területen megegyezik, így számomra nem kérdéses az, hogy ő az a férfi aki mellett letudnám élni az életem.

Mégis sokszor azon kapom magam, hogy vonzódom a nőkhöz, vágyom a figyelmükre, érintéseikre, más férfi a páromon kívül egyáltalán nem hoz lázba. A párom tudja ezt, és nem zavarná ha egy lánnyal lennék. Próbálkoztam is ismerkedni biszex lányokkal, de már az elején kihaltak a beszélgetések. Úgy éreztem hogy nekik nem is lenne annyira fontos megismerni a másik személyiségét, vágyait, és igazán valamilyen módon tartozni a másikhoz (nálam pedig inkább pont ez lenne az ami fontos, és amire képes lennék építeni az egész kapcsolatot); a lényeg náluk a gyors szexpartner találás volt. Ezek a ,, kudarcok" váratlanul mély sebeket ejtettek rajtam, mára már nem telik el úgy nap hogy ne gondolnék arra hogy hiányzik egy NŐ az életemből.

A kapcsolatunk hiányossága az hogy vágyom másra is, vagy csak szimplán valami olyasmi hiányzik amit férfiként nem tud nekem megadni?


2021. márc. 23. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóképpen vagyok férfiként :)


Szóval amit írsz, az nem egyedi dolog szerintem,egyébként pedig én határozottan hiszek abban (is), hogy vannak olyan emberek akik egyszerre több embert is tudnak szeretni... mint párjukat. Változó intenzitással de sztem ilyen van és magamat is ilyennek tartom.


Szóval én például ezért sem értem miért tartja például mindenki ördögtől valónak a többnejűséget... de ez más téma.


Sokszor érzem úgy, hogy szeretnék beleszeretni valakibe aki inkább a saját nememhez tartozik, mert vhogy úgy érzem, talán jobban meg tudná érteni bizonyos dolgaimat, a bensőmet mint a nők.


Sajnálom ha hosszú voltam

2021. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sandrisbp ***** válasza:
100%
Hát szerintem az a probléma, hogy te érzelmen alapuló kapcsolatot szeretnél lánnyal is, nemcsak szimpla testiséget. De egy igazi leszbinek, akivel ez elvben összejöhetne, mert ő is képes ilyesmire, te előbb-utóbb kevés leszel, mert te a férjed mellett szeretnéd ezt is átélni, viszont ha egy leszbi lány lenne a harmadik, és szeretne, ő egy idő után teljesen magának akarna - és ezért hosszabb távon nem működne a hármas kapcsolat, választás elé állítana. Ha egy veled azonos helyzetben lévő férjes biszex lányt találnál, azzal szerintem akár működhetne is.... Vagy egy olyan lánnyal, akinek tetszik a férjed is... de azért egy ilyen érzelmeken alapuló hármas kapcsolat is hozhat elő kezelhetetlen konfliktusokat, féltékenységet, szóval ritkán stabil. Nehéz. Tapasztalatból írom, nős biszex pasiként.
2021. márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen igen én is hasonló sztoriba vagyok.
2021. júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez a helyzet, csak az én férjem nem menne bele, hogy nővel megcsaljam. Igazából a probléma az szerintem, hogy már túlságosan megszoktuk, hogy mindig mindent megkaphatunk, hogy nekünk minden jár.

Pont ilyen cipőben lehet az is, akinek van bármilyen olyan szexuális kívánsága, amit az aktuális partnere nem szeret. Mondjuk férfiként szereti az anális szexet, de ezt sok nő nem vállalja be. Ők mind érezhetik azt, hogy lemaradnak valamiről. Szerinted akkor is jogos, ha a férfi keres valakit, hogy kiélje az ilyen jellegű igényeit is? Csodálkozom, hogy a te párod ezt megengedte, és inkább piszkosul boldognak kellene lenned, hogy egyáltalán van lehetőséged lefeküdni nővel.

Az pedig, hogy te még érzelmi összetartozást is szeretnél, szerintem már erősen túlzó. Nem tudom, párod erről tud-e? Illetve komolyan gondolod, hogy tudnál egyszerre szeretni két embert? Főleg olyan szinten, hogy ők is teljesnek érezhessék magukat ebben a kapcsolatban? Mert ha csak a saját igényeid veszed figyelembe, az nagyon önző dolog.

2021. júl. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!